Instytut Badawczy IPC

Wrocław

Opinie o Instytut Badawczy IPC

Nowy

Witam. Miałam iść do tej firmy na rozmowę ale po komentarzach stwierdziłam,że szkoda czasu.Jak Wy możecie pracować za darmo,nie wiedząc kiedy i czy otrzymacie wypłatę.Wyrazy współczucia.

misia12

Krotko,zwiezle i na temat: pod firma IPC; powstala firma sdba, przynajmniej tak przypuszczam, poniewaz w KRS jest napisane, ze IPC jest wspolnikime IPC i to oni wplacili wiekszosc kapitalu do tej firmy. Czyli sdba jest firma-corka IPC: Jak wszyscy tu pisza IPC jest niewyplacalne i Pan K, o ktorym ktos wspomnial nie placi pieniedzy....jestem tak 2 dzien ale zdazylam uslyszec rozmoy pracownikow miedzy soba. Owy Pan K tlumaczy to tym, ze sa mloda firma i jeszcze nie maja plynnosci finansowej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda, firma istnieje od kwietnia, wczesniej jako IPC realizowala i zatrudniala teleankieterow , TERAZ TROBI TO SDBA TO WSZYSTKO PRAWDA; CO KTOS TU NAPISAL :Pan K wiele wymaga, na rozmowie uslyszalam,, to jest pokoj w ktorym bedziemy wam udzielac opr i bedziemy wami trzasc...wiele wymaga a po rozmowach miedzy pracownikami wnioskuje, ze wiele z nich nie wie, kiedy dostana wyplate.....zenada, odrazdam, ja sama szukam czegos innego

danse

Chętnie bym się załapał, bo jak atmosfera dopisuje to nic dzinwego, że są tak popularni, ale czy są socjale?

london

Pani Halinko czy jak tam się pani nazywa :) Nie jestem jedną osobą,która tam była i nie otrzymywała wypłaty w terminie :( Proszę więc pisać w liczbie pojedynczej a nie mnogiej za innych !!!!

inspektor

jak to możliwe aby w 21 wieku i tak dotkliwych karach dla pracodawców ,którzy nie płacą pracownikom ,powtarzam nie płacą pracownikom !!!!! były jeszcze takie firmy jak ta ................. Takie firmy powinny być bezapelacyjnie zamykane a pracodawcy powinni mieć wyroki sądowe aby nie mogli wykonywać działalności //// nie idźcie z nimi na słowa tylko niech dają na papierze ,nie chcą to znaczy ,że kłamią !!!!!!!!!!!!!

Halinka
@inspektor 08.10.2016 12:50

nieprawda, piszą to osoby, które były nieproduktywne, bo myślały, że kasę dostaną za siedzenie i pierdzenie w stołki. Pracuję tutaj od marca i po prostu zaiwaniam, a inni - być może Ci co odeszli - po prostu myśleli, że kasę dostaną za darmo!

Pracownik16

Nie polecam. Koordynator naciska na wyniki a kasy nie potrafi wypłacic na czas. Masakra jednym słowem. Moze niech lepiej Pan K zajmie sie śpiewem a nie prowadzeniem firmy badawczej.

Halinka
@Pracownik16 12.08.2016 19:05

zola

tacy ludzie powinni mieć zakaz prowadzenia działalności ,skoro nie płacą pensji też kieruję sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy

prawnik

Witam wszystkich. Pracodawca nie płaci w terminie wypłat !!!!! Tłumaczy się,że nie otrzymuje pieniędzy od zleceniodawcy.a co mnie to obchodzi ,o całej sprawie poinformuję Państwową Inspekcję Pracy.

zenek
@prawnik 11.07.2016 19:31

nieprawda

ok

dobre zarobki

bede

Pewnie Cię stamtąd wyrzucili za pisanie przekleństw z błędami. Najpierw naucz się poprawnie pisać, a potem się wypowiadać.

Ola

To naprawdę solidna firma. Świetna komunikacja z badaczami którzy realizują projekty. Kasa przelewana na czas, wszystko zgodnie z umową.

Magda

Witam, rzeczywiście jest extra atmosfera. Współpracuje wraz z ekipą ankieterów od ponad roku - niezłe zarobki, płaca - co ważne - wypłacana na czas, a czasami nawet przed czasem. Polecam! Warto! Sporo inwestują w pracowników finansując szkolenia! Sama brałam udział wraz z ankieterami chyba w 6.Polecam!

Zostaw opinię o Instytut Badawczy IPC - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Badawczy IPC