GTC Sp.j. Chwiłowicz

Pyzdry

Opinie o GTC Sp.j. Chwiłowicz

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Cy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w GTC Sp.j. Chwiłowicz? czy firma poszukuje w tym momencie nowych pracowników? W sieci nie znalazłam informacji na ten temat - dlatego każda wiadomość będzie cenna i pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

jaka
użytkownik zarejestrowany

@nego a skąd masz takiego pewniaka? obawiam się, że zarobkami bywa różnie. Jakby było tak, jak piszesz konkretnie, to więcej bym znalazł pozytywnych wpisów, tak coś czuję. Dajcie znać jak faktycznie jest :)

Wojtek

Odradzam iść do tego zakładu bo wykorzystują jak tylko mogą byłem i wiem.

Rafał

Pracowałem trzy dni i nie zapłacili szukają głupich na lato!

Ela

Nie warto do tej firmy iść nie płacą za dni próbnej pracy BANDA ZŁODZIEJ wykorzystują !

angelika.nowak.1989@gmail.com
@Ela 24.11.2015, 22:24

Hej mam pytanie a jak placa w GTC w pyzdrach i jakie sa tam warunki

Renata

To jest firma oszuśći którzy wykorzystują nie Płacąc za dzień próbny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o GTC Sp.j. Chwiłowicz - Pyzdry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GTC Sp.j. Chwiłowicz