Biuro Inwestycji Kapitałowych Sp. z o.o. Sp.k.

Wrocław

Biuro Inwestycji Kapitałowych Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Biuro Inwestycji Kapitałowych Sp. z o.o. Sp.k.

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na forum Biuro Inwestycji Kapitałowych Sp. z o.o. Sp.k.. Wtedy takie wypowiedzi są w stanie pomóc innym użytkownikom forum.

a

Drobnym szczegółem jest fakt, że w tej firmie w 2010 nie pracował żaden mężczyzna, więc ciekawa jestem kim jest osoba tak polecająca tą firmę:)

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.

Poważnie? W tej pracy jedynie czego można się nauczyć to sciemniania i parzenia kawy. Szefostwo zupełnie pozbawione skrupułow i kręgosłupa moralnego

Zostaw opinię o Biuro Inwestycji Kapitałowych Sp. z o.o. Sp.k. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Inwestycji Kapitałowych Sp. z o.o. Sp.k.