Bio - Tech Consulting Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Bio - Tech Consulting Sp. z o.o.

toam

dlaczego tak uważasz? przecież płaca zawsze i w terminie.

pracownica

dajcie sobie spokój z tą pracą. raczej dla osób lubiących wolontariat

businessman

polityka w stylu lat 90-tych, ciagla rotacja pracownikow, ogolem... wyzysk, bieda i duze mniemanie o sobie

rif

Właściciel stawia wygórowane wymagania pracownikom (usunięte przez administratora)

expracownik

Z plusów: możliwość poznania fajnych ludzi i ogólne zorientowanie się w środowisku biotechnologiczno-farmaceutyczno-kosmetologicznym. I to by było na tyle. Minusy: marne wynagrodzenie, przesyłanie PITów do rozliczenia na ostatni moment (co daje ogólny obraz o rozgardiaszu panującym w firmie) i jeszcze raz ... marne wynagrodzenie, nieadekwatne do ilości wkładanego wysiłku. Dodatkowo ciągła rekrutacja powinna dać przyszłym pracownikom wiele do myślenia - gdyby firma była ok, to dobry pracownik zrobiłby wszystko, by w tej pracy zostać. A jeśli firma wiele nie ma do zaoferowania, to po co to wszystko...?

kakadukaraka

Właściciel stosuje marne techniki motywacji, które polegają głównie na stawianiu wygórowanych celów, ochrzanianiu pracowników i manipulacji. Nie zatrudnia wystarczającej ilości osób i nieuczciwie wymusza nadgodziny. Wisienka na torcie - tytułuje się profesorem, a tak naprawdę ma tylko tytuł doktora (piastuje stanowisko profesora nadzwyczajnego na jednym uniwersytecie - jest to tytuł honorowy, a nie naukowy). Pracownicy za to są bardzo sympatyczni i dają z siebie wszystko. Atmosfera w pracy miła. Ponieważ właściciel oszczędza jak może i nie zatrudnia wystarczającej ilości osób, to każdy ma możliwość rozwijania się we wszystkich kierunkach na raz - sprzedaż, marketing, informatyka, zarządzanie.

Zostaw opinię o Bio - Tech Consulting Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bio - Tech Consulting Sp. z o.o.