Korff Isolmatic Sp. z o.o.

Wojnarowice

Opinie o Korff Isolmatic Sp. z o.o.

NIE JESTEM ANONIMEM,CHYBA.

Dalej juz jest tylko,polna droga,a na jej szlaku szukać próżno szczęścia...

ego

Ktos
@ego 20.11.2016, 08:53
W ostatnim tygodniu jakby nowa kierowniczka była a tylko planisty brakło można można tylko co dalej???...

To dalej ze będziesz mógł dalej pic i cpac w pracy :) bo po tym co napisałaś to albo na*baby albo nacpany jesteś :]

Nowy pracownik :)

Nowa polityka firmy :) jedną osobę zamieniamy na dwie osoby bo kierownik Zbyszek się nie wyrabia hahahaha aż serce boli...

NIE JESTEM ANONIMEM,CHYBA.

Ale jaja xD

Rs

Krzysiek myśli, że dużo zarabia, haha

sara
użytkownik zarejestrowany

Może wiecie jakich zarobków można sie spodziewać zwłaszcza teraz jako początkowy prcowników? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo dbają o siebie.

Dragon
@sara 12.10.2016, 13:07

1600 na rękę poza tym ze wszędzie syf, ale na nockach się wyśpisz, nawet jak obudzi Cię kierownictwo i jesteś totalnie nawalony to alkomat wskazuje 0,00, do pracy też można chodzić kiedy się chce(dopiero po 3 tygodniach nieobecności nie usprawiedliwionej zwalniają, A po kilku tygodniach przyjmują na nowo na tych samych warunkach ). A na beczkach z komponentami napis "[...]może powodować raka.[...]" I odnośnie tego zdania "dbają o siebie"dbają tylko o siebie, pracownicy na drugim planie :( to smutne ale prawdziwe więź polecam zastanowić się nad swoją kariera w tej firmie

użytkownik zarejestrowany

Pracownicy między sobą są dobrze zgrani. Potrafią że zoba współpracować. Wypłata na czas. To jedyne zalety tego zakładu. Reszta jest wystarczająco opisana wyżej. Lepiej szukać czegoś innego, nawet McDonald's jest lepszą opcją.

Ktos

Przyjacielska atmosfera? Haha szczególnie jak dobiorą się w parę kierowniczka i pianista. Ludzi mają za nic i ganiaja ich jak psy... ze jeszcze szefostwo nic z tym nie zrobiło to jestem w szoku...

ser

I tak już nie aktualne :-)

ona

Nie polecam pani Beatko.. krótko i na temat..życzę powodzenia w szukaniu innej pracy

arnold

Te osoby to ze starego zamku i rękowa kture tam wruciły.

janosik

Już h.j z tymi zarobkami ,ludzie czy wy wiecie w jakich szkodliwych warunkach tam robicie?Dragon powiedz mi gdzie znajduje się wyciąg wentylacyjny bo od trzech lat szukam i nie mogę znalesc!

dragon

Pan Dragon dla sprostowania faktów pracuje na produkcji ponad 10 lat i wróciło ok 20 osób do Korffa nie mogę tu rzucać nazwiskami proszę popytać starszych stażem więcej niż 3-letnim. Takie są fakty. Pozdrawiam.

zbylo

Pracuję tam już kilka lat. Praca blisko oraz jestem na innych warunkach niż niestety większość pracowników. Faktem jest, że będąc nowym pracownikiem czyli około 3lata zarobki z tego co słyszę nie przekraczają 1700 zł ( to maksimum ), a przeciętnie to 1600. @Dragon faktycznie odchodzi dużo osób ale na 20 zwolionych 20 wraca? Nie przekręcajmy faktów, bo może ktoś z tąd czyta opinie i niech otrzyma możliwie przydatną infomrację. Jednak przechodząc do sedna. Jeśli ktoś nie ma samochodu, lubi ciężką pracę za marne pieniądze i jest z okolic Mirosławic to jak najbardziej ów firma będzie dobrą deską ratunku. Aktualnie mają braki w ludziach więc przyjmują pracowników, a ponad to w niedługim czasie będą kolejne zwolnienia. Ale jeśli masz samochód i lubisz dojeżdżać to Bielany tak daleko nie są a tam jest konkurencja między firmami, a wynagrodzenia zaczynają się od 2300 brutto.

zdzicho
@zbylo 20.02.2016, 23:31

Zbylo z tego co wiem na 20 zwolnionych tylko jeden wrócił ale na pewno nie z podkulonym ogonem ale dlatego że miał blisko .A Pan Dragon to pewnie ktoś z biura.

dragon

Witam. Pracuję w Korffie dość długo, żeby stwierdzić jedno: na przełomie tych lat odeszło z Korffa ok 20 osób plując i bluzgając na nasza firmę i tych 20-stu, co odeszło, wróciło z podkulonym ogonem.Moja pierwsza pensja też była w tej firmie głodowa, bez premii produkcyjnej pracowaliśmy przez okres próbny taki "przywilej" to był nowego pracownika.Teraz ta premia jest a jak ktoś chce pracować to przetrwa wszystko a jak ktoś chce kariere robić w świecie to proszę, droga wolna.

sajgon
@dragon 20.02.2016, 09:15

ŻADNYCH perspektyw, dno i 3 metry mułu, pozdrawiam wszystkich którzy naprawdę pracują ciężko w tej firmie wiedząc, że za nędzną kasę którą otrzymują . pozdrawiam.

gość@.pl

Pierwsza umowa 1500zł brutto ,druga umowa 1500zł brutto ,wynagrodzenie za urlop 20zł brutto za dzień !!!!!!!!!!To jest jakaś masakra !!!!W tej firmie nie istnieje nawet najniższa krajowa !!!Jednen z kierowników Pan S. to kawał chama i prostaka ,taka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] która nie ma co do roboty tylko chodzi po zakładzie i wszystkim ubliża ,nie mówiąc już o mobbingu ...mam nadzieje że wkrótce poleci po ostatniej aferze:)

traktorzyści :)
@gość@.pl 19.02.2016, 09:11

Poleci ,poleci i to z hukiem !

gość

Jelenie do roboty za minimalnom płace zawsze się znajdom,a oni to wykorzystujom dopuki będzie płaca minimalna w polsce się nie zmieni to zapomnijcie o godnej płacy.

gość

Kto to pisze takie bzdury starać się o podwyszke podwyszke dostaje budowlanka i mechonicy co tam nic nie robiom tylko sie szwedajom po zakładzie i pijom piwo po kryjomu a ich kierownik. Pan stasiu przymyka na to oko i udaje rze nic nie widzi .W AMAZONIE morzna zarobic 2500 przynajmiej wiesz za co robisz i nie musisz chodzic prosić sie o podwyszke nik cie nie puści z kwitkiem ze podwyszki ne bedzie.

liza

Są pracownicy co zarabiają więcej niż zwykli pracownicy, lecz to są planiści, kierownicy i liderzy zmian. Słowo podwyżka w tym zakładzie nie istnieje, a co do absurdów to tak jak piszą, nawet wypłaty zaniżają bardziej niż kiedyś tylko po to byś przyszła/szedł w sobotę ,, dorobić ". Jak tak będą robić to życzę powodzenia za kilka lat, bo zakład zbankrutuje bo nie będzie komu pracować.

blin90

Jest to jedna z najgorszych firm, do których można się przyjąć. Praca ciężka, fizyczna i w szkodliwych warunkach za najniższą krajową. Przeciętne wynagrodzenie dla normalnego pracownika produkcji to 1400-1600 netto.Jak wyżej piszą, jest to firma znajomych i kierowników na wręcz abstrakcyjnych stanowiskach. Lepiej do Amazo*a iść, gdyż tam przynajmniej wiesz jaką wypłatę dostaniesz, a nie jaką dadzą Ci wedle humoru kadr.

gość

praca na 3 zmiany za marne grosze ale nocki som najlepsz bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] morzna lecieć inikt tego nie monitoruje nawet jak som kamery

K3K

Kiki
@K3K 17.08.2015, 15:57
w tej firmie coś takiego jak podwyżki nie istnieją ale przynajmiej wnocy morzna sie dobrze wyspac i nik tego niesprawdza...

Racja

gość

w tej firmie coś takiego jak podwyżki nie istnieją ,trzeba tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracować za 1500 przy substanciach szkodliwych dla zdrowia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />

obserwator

Pewnie Grocka

cinek

A mi na kateringu spodobała się jedna z kobiet kręcone włosy w okularach bardzo atrakcyjna kobieta

ja Ł=
@cinek 28.12.2014, 12:19

pewnie Aga :D

ja
@ja Ł= 29.05.2016, 22:03
pewnie Aga :D

i potwierdam!! jest po prostu śliczna :D

hv

Pracuje 5 lat za 1500 złotych na 3 zmiany i nie widziałem podwyżki czeba zapierdalac jak wul sami kierownicy do rzodzom lepiej szukać coś idnego jak tam robić

Zostaw opinię o Korff Isolmatic Sp. z o.o. - Wojnarowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korff Isolmatic Sp. z o.o.