Ardex Polska Sp. z o.o.

Stanowice

Opinie o Ardex Polska Sp. z o.o.

giakaio

no i na razie jest u nich oferta pracy jako Kierownik Techniczny i obejmuje całe mazowieckie województwo, wiec nie ma podanego miasta..

wykonawca

towar dobry ale ceny kosmiczne, nie na polski rynek! konkurencja daje tę samą jakość i sporo taniej, to raczej firma niszowa na rynku jak np. MC Bauchemie czy Schomburg

Doradca techniczny

Nie polecam. Atmosfera żadna, nacisk na sprzedaż produktów których jest multum na rynku, podczas kiedy firma może śmiało konkurować z materiałami których nie mają inni producenci. Zwalnia się wartościowych ludzi z doświadczeniem i wiedzą, a zostawia cieniasów którzy nie mają nowych inwestycji a bazują jedynie na tych które wypracowali poprzednicy. W sumie - nikt nie może być lepszy od dyrektora, który kompletnie nie czuje rynku budowlanego. To już nie ta firma co kilkanaście lat temu. Cieszę się że z podjęcia decyzji o odejściu z tej firmy.

xxx
@Doradca techniczny 04.08.2014 10:51

Dzień dobry, nie wiem skąd taka opinia?pracuje w tej firmie i pracuje mi się świetnie!zgrany zespół, doskonała atmosfera, może to opinia kogoś kto żyje przeszłością sprzed kilkunastu lat kiedy to materiały budowlane sprzedawały się same i nie trzeba było wkładać w to żadnego wysiłku. Doradcy są świetnie wyszkoleni a materiały doskonałe więc jak masz wiedzę techniczną i chcesz się uczyć oraz rozwijać POLECAM ARDEX!

ja

Owszem, ja pracuję w tej firmie. Od 6-ciu lat. Kompetencje i wiedza sie tutaj liczą. Tu nie ma miejsca dla cieniasów. Jeśli nim nie jesteś- skłądaj aplikacje..

Zostaw opinię o Ardex Polska Sp. z o.o. - Stanowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ardex Polska Sp. z o.o.