Rollstick Toruń Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Rollstick Toruń Sp. z o.o.

Greg

Masakra ta firma. Właściciel tej firmy zatrudnia na operatora koparki a daje łopate do roboty. Uzgadnia z tobą warunki a wykonujesz lopatologie. Nie polecam tego zakładu pracy.Omijac szerokim łukiem te firmę. Same negatywy.

Wypłaty nie na czas, kierownik frajer, pracownicy tylko spokojni i kulturalni i pierdolnienty kierwonik nie wie co pracownicy mają robić

jeżeli interesuje Was praca w prawie wszystkie soboty w sezonie, praca w delegacji BEZ diety i spanie w koszmarnych warunkach, płaca na podstawie PREMII która wynika od widzimisię prezesa to polecam

xz
użytkownik zarejestrowany

tomek, to że oni wykonują większość robót ziemnych wiedziałem. Podobno do nich nie jest tak trudno się dostać, ale trzeba mieć odpowiednie umiejętności.

pan

wielka porażka atmosfera i wypłata

operator

nie zgazam sie z toba ja dostalem nowy sprzet, serwis przyjezdza nic mnie nie obchodzi, ludzie fajni spokojna atmosfera. Wyplata taka jak wszedzie, zawsze na czas. Zima tez placa, ale najnizsza stawke. nie wiem jak z organizacja ale ja mialem przyjemnosc z takim mlodym czarnym w okularkach, bardzo dobrze organizuje prace. moim zdaniem fajna praca

operator

ty widziales solidna kiedys firme?? nie zaruj tak nawet.[usunięte przez moderatora]. zero organizacji, [usunięte przez moderatora], wyplata kiepska. NIE POLECAM!!

Zostaw opinię o Rollstick Toruń Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rollstick Toruń Sp. z o.o.