Pola Sp. z o.o.

Stasin

Opinie o Pola Sp. z o.o.

Ty Romek chyba nie wiesz co tu napisałeś i nie masz świadomości ile tu ludzie zarabiają. ja jestem pracownikiem tej firmy i uwierz mi,że ledwo wiąże koniec z końcem przy pracy na dużo ponad etat.

minos
@pracownik 23.12.2011 11:44

Właśnie skończyłem z pracą w tej firmie. W całości zgadzam się z Tobą. Praca od 7.00 do 17.00. czyli 2 h nadgodzin dziennie. stawka po przeliczeniu miesięcznym 10. pln. netto. Robota nie należy do lekkich i harujesz bez względu na warunki pogodowe a choćby o 1,5 l. wody w upał można tylko pomarzyć. Urlop jest zatrzymywany na czas bez zleceń - zamiast postojowego. Krzyszczak nie chce inwestować w pracowników bo obawia się że po 3 m-cach odejdą. oczywiście standard przy wypłacie minimalna oficjalnie a na KW reszta pod stołem. Szkoda nawet zaczynać tam pracę chyba że ktoś lubi rozczarowania. Jedyny plus to współpracownicy .

Zostaw opinię o Pola Sp. z o.o. - Stasin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pola Sp. z o.o.