Geo-Wiesław Pomian Zespół Usług Geodezyjnych

Wrocław

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Geo-Wiesław Pomian Zespół Usług Geodezyjnych
1 1 6 1

Opinie o Geo-Wiesław Pomian Zespół Usług Geodezyjnych

Administrator

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na forum o GEO Wiesław Pomian Zespół Usług Geodezyjnych w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

han

nie wierze tutaj a ni jedno słowo krytyczne o tej firmie, ta firma ma w usługach geodezyjnych nasprawde fajne opinie i referencje, skoro działają już od 1993 roku na pewno nie popełniła błędów o których w komentarzach tutaj sobie bajeczki opowiadacie.

fg533

Nie polecam nikomu. Syn jest osobą niesłowną, nierzeczową i niepoważną. Mniej niż zero dla takiego "pracodawcy":p

anonim

Drodzy pracownicy, radzę sprawdzać rozliczenia roczne, bo dzieją się tam niespotykane rzeczy.

Podmian

no nie wiem, ja bym nawet wrogowi nie polecił tej pracy

nin

no właśnie... to pewnie pisał jego syn, dlatego taki pozytywny ;-) pracę u pomiana można polecić swojemu wrogowi - niemal cała kadra wymieniła się rok(?) temu - wszyscy odeszli!

anonim

Szkoda że nie wspomniałeś o umowach, płacach, (usunięte przez administratora) i jeszcze kilku rzeczach, dzięki którym praca jest jeszcze bardziej przyjemniejsza.

Zostaw opinię o Geo-Wiesław Pomian Zespół Usług Geodezyjnych - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geo-Wiesław Pomian Zespół Usług Geodezyjnych