Mitek Industries Polska Sp. z o.o.

Legnica

Mitek Industries Polska Sp. z o.o.
5 2

Opinie o Mitek Industries Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Sylwia

Zastanawia mnie trochę cisza na tym wątku, gdyż firma Mitek Industries funkcjonuje w sposób normalny. Nawet prowadzą aktualnie rekrutację http://www.mitek.pl/Oferowana_Praca/ Poszukują konsultanta telefonicznego. Czy ktoś może aplikował i był już na rozmowie kwalifikacyjnej?

Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie Mitek Industries Polska Sp. z o.o.? Czekamy na komentarze.

Zostaw opinię o Mitek Industries Polska Sp. z o.o. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mitek Industries Polska Sp. z o.o.