Oferowany w tej firmie towar jest super, dobrze się sprzedaje, fajni konkretni Klienci choć czasem trzeba było się wykazać inicjatywą i delikatnie "zasugerować" Klientom rozwiązanie.
Pracownicy, fajni ludzie i w pracy i po godzinach.
Pracodawca - hmmm.... specyficzny, to chyba najlepsze określenie. Największe zastrzeżenia mam do tego, że P. Maciej nie potrafił doceniać pracowników i w każdym widział chytry podstęp.
Zostaw merytoryczną opinię o Glasspol Maciej Załuski
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.