Glasspol Maciej Załuski

Szymanów

Opinie o Glasspol Maciej Załuski

były

Oferowany w tej firmie towar jest super, dobrze się sprzedaje, fajni konkretni Klienci choć czasem trzeba było się wykazać inicjatywą i delikatnie "zasugerować" Klientom rozwiązanie. Pracownicy, fajni ludzie i w pracy i po godzinach. Pracodawca - hmmm.... specyficzny, to chyba najlepsze określenie. Największe zastrzeżenia mam do tego, że P. Maciej nie potrafił doceniać pracowników i w każdym widział chytry podstęp.

Zostaw opinię o Glasspol Maciej Załuski - Szymanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glasspol Maciej Załuski