Huta Szkła-Wołczyńscy Sp. z o.o.

Wołomin

Opinie o Huta Szkła-Wołczyńscy Sp. z o.o.

felt

Pewnie nie są odpowiednio przygotowani do takich warunków pracy @worek, dlatego od kandydatów oczekują profesjonalizmu w działaniu, bo potem się to odpowiednio przekłąda na wysokość zarobków w firmie.

ania

Nie wydaje mi się zeby 8 zł/brutto za godzine to była godna płaca, w dziesiejszych czasach. bo firma tyle płaci teraz, ludziom pracujacym na pakowaniu.

Konfucjusz

Firma godna polecenia fakt szef wymagajacy,ale spoko facet.Zarobki na poziomie ale moglyby byc troszke wieksze.Wymagana uczciwosc i pracowitosc.

Zostaw opinię o Huta Szkła-Wołczyńscy Sp. z o.o. - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huta Szkła-Wołczyńscy Sp. z o.o.