Ostrowiecki Kombinat Budowlany S.A.

Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiecki Kombinat Budowlany S.A.

Opinie o Ostrowiecki Kombinat Budowlany S.A.

Norbert

Firma ma swoje wymagania i za to płaci. Zawsze można zmienić pracę!!

Maniek

Nie jest za dobrze w tej firmie. Powiedziałbym, że z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Oszukują na wypłatach, i wykorzystują jak tylko mogą. Najlepiej to robić za darmo. Taka firma a takie (usunięte przez administratora) To jest nie do pomyślenia. Nie polecam

wicek

Witam przepracowałem w Kombinacie Budowlanym tylko jeden dzień i zrezygnowałem ponieważ szef powiedział mi ze moze za tydzień da mi umowe o prace i nawet nie mogłem się dowiedziec za ile pracuje .Tych pieniędzy za przepracowany dzień mi nie zapłacili więc to złodziejstwo w biały dzień .Radze omijac Kombinat Budowlany bo gówniane są tam zarobki i oszukują ludzi więc omijajcie tą firme z daleka szerokim łukiem .

Wiesz jak wygląda praca w firmie Ostrowiecki Kombinat Budowlany S.A. ? Czekamy na Twoją opinię odnośnie warunków pracy!

Zostaw opinię o Ostrowiecki Kombinat Budowlany S.A. - Ostrowiec Świętokrzyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ostrowiecki Kombinat Budowlany S.A.