Cedat Sp. z o.o. Oddział

Gołdap

Opinie o Cedat Sp. z o.o. Oddział

obserwator

Wszystkie zamieszczone dotychczasowe wpisy budzą wątpliwości. Prawdopodobnie napisała je jedna osoba odpowiedzialna za działania marketingowe. To dość nieudolna próba poprawy wizerunku firmy. Wszystkie zamieszczone informacje (po jednej z każdego miejsca pracy) napisane są w jednym stylu, w dodatku z błędami podważającymi ich wiarygodność: 1) Błędy dotyczące płci osoby piszącej wpis: weronika - 2010-11-19 06:41 "Gdzieś słyszałem (...)" "Chciałbym się tam dostać (...)" to samo można zauważyć we wpisie: justyna_28 - 2011-01-26 18:27 "Ja słyszałem (...)" 2) Niektóre wpisy nic nie wnoszą i powstały jakby z konieczności stworzenia dobrych opinii na temat firmy: wpis: MAKSYMILIAN - 2011-01-18 10:19 "Witam, jestem Maksymilian i chcę napisać że firma Cedat Sp. z o.o. Oddział bywa bardzo pozytywnie nastawiona na nowych pracowników. Wiemrównież że pracuje się tam bezproblemowo. Sądzę że jużniedługo równiez będę tam pracował." Na jakiej podstawie wypowiada się "MAKSYM

Zostaw opinię o Cedat Sp. z o.o. Oddział - Gołdap

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cedat Sp. z o.o. Oddział