ACO Elementy Budowlane Sp. z o.o.

Łajski

Opinie o ACO Elementy Budowlane Sp. z o.o.

ali

Dzień dobry, szukają teraz PH ds. DIY może ktoś przybliżyć jak wygląda ta praca, jak przełożony etc. ? Dziękuję

olkit

mondo, no to jasne, ze nie wolno pić, ale alkoholu. Co do pracy tutaj to słyszałem, ze nie jest tak źle, kasa na czas i atmosfera nie najgorsza.

byłam tam

Pracowałam tam kiedyś. Dopóki nie pojawił sie tam własnie Derdziński, firma przeszła ciezkie chwile w trakcie załamania na rynku budowlanym. Obaj prokurenci byli profesjonalni, konkretni, wymagający ale wazny był dla nich człowiek, pracownik, specjalista. Ten Derdziński to prostak. Nie warto. to wszystko co mam do powiedzenia

No name

Witam, miałem ostatnio przyjemność być na spotkaniu odnośnie zatrudnienia w firmie ACO. Spotkanie z Prezesem Markiem Derdzińskim. Bardzo pozytywnie oceniam spotkanie i rozmowę. Normalna rozmowa, pytania o dotychczasowy przebieg zatrudnienia, doświadczenia, spostrzeżenia. Czy może ktoś ma spostrzeżenia odnośnie pracy w firmie ACO?

Zostaw opinię o ACO Elementy Budowlane Sp. z o.o. - Łajski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACO Elementy Budowlane Sp. z o.o.