Vadain International Spółka z o.o.

Grudziądz

Opinie o Vadain International Spółka z o.o.

Krzysiek

Pracownicy fizyczni pracują za najnizszą krajową w takim tempie i stresie,ze karetka srednio raz w tygodniu w firmie.Nadgodziny obowiazowe a ich uczciwe rozliczenie wątpliwe.Mozliwosc awansu poprzez wypięcie się Stefanowi-chociaż obecnie biurowiec tak sie bardzo juz rozrósł,że trzeba bedzie za chwile z produkcji adoptowac pomieszczenia.

Katarzyna Szczerbowska

Współpracuje od lat.Pracownicy od lat Ci sami.Co raz wyższa jakość. Firma dla osób z branży, świadomych co zamawiają z wyobraźnia jak to będzie wyglądać na oknie.Polecam.

ona

weszłąm na ich stronę interentową i widzę że tworza dosłownie dizeła sztuki jeżeli chodzi o wystrój wnętrz.

as

Mam bardzo złe zdanie o tej firmie. Zrezygnowałam z podpisania umowy z nimi, ponieważ była ewidentną próbą [usunięte przez moderatora] i wyłudzenia. Gdybym ją podpisała mogliby mnie oskubać do suchej nitki. Takie praktyki uważam za bardzo nieuczciwe. Gdyby padło na osobę nieświadomą nie miałaby nawet po co iść do sądu.

Miron

Najlepiej założyć własną spółkę z o.o. - o tym, jak to się robi, by mieć własna firmę i nie ponosić odpowiedzialności własnym majątkiem warto poczytać tu: sp-z-oo.pl/zakladanie-sp-z-oo

VVV

Nie wiem jakie podejście do pracowników ma firma V. Ale jako "kontrahent" mam bardzo złe zdanie na ich temat. Kiepsko , ojj kiepsko z nimi się handluje.

martynka

popieram, nie radze tam pracować !

Zostaw opinię o Vadain International Spółka z o.o. - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vadain International Spółka z o.o.