Vadain International Spółka z o.o.

Grudziądz

Vadain International Spółka z o.o.

Opinie o Vadain International Spółka z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

kos

o tej firmie i ja mam bardzo zle zdanie i szkoda mi ludzi ktorzy jeszcze tam pracuja

martynka

popieram, nie radze tam pracować !

misia
@martynka 12.03.2012 12:38

witam martynka ja rowniez na nich sie przewiozlam oszukali mie i 9 innych moich kolezanek umowe dali na 3 lata poczym po 6 miesiacach zmusili mie zeby bylo tak ze to nie oni mie zwalniaja a ja sama mam sie zwolnic i moje kolezanki rowniez

anonymous

Prezes Zbyszek uciekł.....uuuu

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Vadain International Spółka z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Katarzyna Szczerbowska

Współpracuje od lat.Pracownicy od lat Ci sami.Co raz wyższa jakość. Firma dla osób z branży, świadomych co zamawiają z wyobraźnia jak to będzie wyglądać na oknie.Polecam.

ona

weszłąm na ich stronę interentową i widzę że tworza dosłownie dizeła sztuki jeżeli chodzi o wystrój wnętrz.

as

Mam bardzo złe zdanie o tej firmie. Zrezygnowałam z podpisania umowy z nimi, ponieważ była ewidentną próbą [usunięte przez moderatora] i wyłudzenia. Gdybym ją podpisała mogliby mnie oskubać do suchej nitki. Takie praktyki uważam za bardzo nieuczciwe. Gdyby padło na osobę nieświadomą nie miałaby nawet po co iść do sądu.

Miron

Najlepiej założyć własną spółkę z o.o. - o tym, jak to się robi, by mieć własna firmę i nie ponosić odpowiedzialności własnym majątkiem warto poczytać tu: sp-z-oo.pl/zakladanie-sp-z-oo

VVV

Nie wiem jakie podejście do pracowników ma firma V. Ale jako "kontrahent" mam bardzo złe zdanie na ich temat. Kiepsko , ojj kiepsko z nimi się handluje.

Zostaw opinię o Vadain International Spółka z o.o. - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vadain International Spółka z o.o.