Vadain International Spółka z o.o.

Grudziądz

Vadain International Spółka z o.o.

Opinie o Vadain International Spółka z o.o.

Stella

Szkoda, że na forum firmy nie piszecie o oddziale w Grudziądzu bo to jest ten wątek.

życzliwa

pracuję w tej firmie wiele lat zwalniałam się i nawet oni mnie zwolnili ale zawsze mogłam wrócić i nigdy mi i wielu innym firma nie odmówiła teraz też pracuję i nie mam może kokosów ale kto je ma ludzie zastanówcie się co wypisujecie i pomyślcie jest jak jest ale wszędzie dobrze gdzie nas niema a wocławek został zamknięty ponieważ nie było tyle pracy od zleceniodawców którzy byli tam szyci i firma nie stać by tracić pieniądze na utrzymanie firmy która nie przynosi zysków a ciągnie w dół więc lepiej że ją zamknięto

gosc
@życzliwa 30.08.2018 17:31

praca byla tylko chodzilo o cos innego w tym wszystkim skonczyly sie dotacje wiec trzeba bylo zamknaca pozatym uczciwy pracodawca tak nie postepuje ze w ciagu pare godzin daje wypowiedzenia czegos sie obawiali i dlatego wczesniej nie uprzedzili pracownikow o zamknieciu pan ktory byl tam kierownikiem tez cicho siedzial ale nic dziwnego tez sie bal a pani ktora byla z panem zzbyszkiem mowila to co jej kazano i wyuczyla sie na pamiec bez nich i tak sobie radzimy ale to firma nie uczciwa i tyle .

anonymous

Uwazajcie na tego Prezesa Zbyszka SZ. przekręt okropny brał premie za kazde duze zlecenie od firmy z krakowa wzioł ponad 80tys ale tu juz go czeka prokura i wyjasnienia

Znana

Zabierali wszystko co pozostało w zakładzie tego samego dnia co nas zwolili. Uciekali jak (usunięte przez administratora) bo Pasikowski od ktorego dzierżawlili lokal był na urlopie. Dlaczego Państwo nie weźmie się za takich co biorą kasę unijną a potem za dwa lata zamykają. Ludzie nie podpisujcie żadnych na siłę umów na porozumienie stron. Nic nie dostaniecie!!!

kaśka
@Znana 29.07.2018 16:51

Dobrze wam ,

Ha!
@kaśka 30.07.2018 07:25

Kto komu życzy takim się staje. Żadna przykrość że firma zlikwidowana. Ale nie w taki sposob człowiek zwolnienia sobie wyobrażał.

mis

komu dobrze sami nie wiecje co piszecieja my jestesmy tylko ludzmi a to jest jedna (usunięte przez administratora) urzedy dobrze wiedza jak jest to sami kieruja do zakladow gdzie nie wyplacaja i sobie kpia z ludzi powinni byc w urzedach przeszkoleni zeby umieli doradzic co w takiej sytuacij zrobic a nie siedza tam zeby pic kawe i brac pieniadze na pracodawcow nie ma kar jedna wielka (usunięte przez administratora) nie dziwmysie wiec a nikt nikomu pracy nie odebral

Jan-ex

To co stało się we Włocławku było do przewidzenia i szczerze mówiąc nie współczuję tym wszystkim ludziom , którzy tam pracowali , ponieważ na temat tej firmy trzeba spojrzeć szerzej tj. 1.Pracownicy ,którzy rekrutowali się do tej firmy to głównie szwaczki z innych zakładów odzieżowych , krojczy , ludzie zarejestrowani jako pracownicy szeroko pojętej branży odzieżowej w tym mieście. Większość tych ludzi rozwaliła kilka zakładów odzieżowych i małych szwalni we Włocławku i okolicy odchodząc z dnia nadzień zostawiając swoich pracodawców , często krwiopijców , ale cóż mamy taki rynek pracy w tym mieście ale i nie tylko jest tak w Grudziądzu ,Toruniu czy Rypinie jest podobnie . 2.Firma ta przy pomocy urzędu pracy rekrutowała w sposób bardzo przemyślany nowych pracowników uzyskując dotację wcale niemałą od naszego państwa przez ww. urząd pracy , który zrobił tej firmie wielki prezent pokrywając część kosztów np. na tworzenie nowych miejscy dając im środki na zakup nowych maszyn lub płacąc część kosztów pracowniczych przez dwa lata a firma istniała we Włocławku ok trzech lat . Myślę ,że firma wyciągnęła dużą kasę z tego miasta uwzględniając dotacje . Dlatego uważam ,że lepiej mieć chleb a nie szukać bułki i dobrze wam wszystkim , którzy podniecili się tak bardzo ZAGRANICZNYM PRACODAWCOM ,szczególne podziękowania dla pracowników z miejscowego urzędu pracy , którzy znowu zostali wykiwani jak małe dzieci z piaskownicy . Bardzo dobrze wam naiwne dziewczęta i chłopcy , teraz już nie będzie mogli wrócić do miejscowych szwalenek , które sami rozwaliliście . Przesyłam pozdrowienie z okolic Grudziądza .

Znana

Witam. Pracowałam we Włocławku w firmie Vadain. W piątek 20.07.2018 przyjechał Zbyszek z kadrową Żanetą i zaczęli zwalniać. Powiedział ,że likwiduje zakład i kasy nam nie wypłaci chyba , że podpiszemy jego wypowiedzenie na porozumienie stron!!

mis

nie polecam tam pracowac tez zostalam oszukana i bez srodkow do zycia w ciagu dwoch godzin poszlismy rano jak zawsze do pracy a po trzech godz wyszlismy bezrobotni i bez prawa do zasilku do trzech miesiecy mieszkamy w chorym kraju gdzie pracodawcy nie ponosza zadnych kar tylko cierpia na tym pracownicy powinno to sie zmienic

Iwan
@mis 23.07.2018 06:56

Szukamy więcej osób skszywdzonych przez tą firmę oni powinni ponieść konsekfencje bo około 40 pracowników wyrzucili na bruk ..połączymy siły i wezimy im się za (usunięte przez administratora)

as

Mam bardzo złe zdanie o tej firmie. Zrezygnowałam z podpisania umowy z nimi, ponieważ była ewidentną próbą [usunięte przez moderatora] i wyłudzenia. Gdybym ją podpisała mogliby mnie oskubać do suchej nitki. Takie praktyki uważam za bardzo nieuczciwe. Gdyby padło na osobę nieświadomą nie miałaby nawet po co iść do sądu.

wiola
@as 25.01.2013 10:53

szukam ludzi poszkodowanych przez ta firme

Emili
@wiola 05.06.2018 23:26

Mowa jest o pracownikach produkcyjnych czy umysłowych ? gdzie źle traktują pracowników ? w jakich działach ? Planuje złożyć CV do tej firmy proszę o rady

anonymous

Prezes Zbyszek uciekł.....uuuu

zetelny
@anonymous 17.05.2018 17:32

to sa krentacze i klamcy

kos

o tej firmie i ja mam bardzo zle zdanie i szkoda mi ludzi ktorzy jeszcze tam pracuja

martynka

popieram, nie radze tam pracować !

misia
@martynka 12.03.2012 12:38

witam martynka ja rowniez na nich sie przewiozlam oszukali mie i 9 innych moich kolezanek umowe dali na 3 lata poczym po 6 miesiacach zmusili mie zeby bylo tak ze to nie oni mie zwalniaja a ja sama mam sie zwolnic i moje kolezanki rowniez

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Vadain International Spółka z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Katarzyna Szczerbowska

Współpracuje od lat.Pracownicy od lat Ci sami.Co raz wyższa jakość. Firma dla osób z branży, świadomych co zamawiają z wyobraźnia jak to będzie wyglądać na oknie.Polecam.

ona

weszłąm na ich stronę interentową i widzę że tworza dosłownie dizeła sztuki jeżeli chodzi o wystrój wnętrz.

Miron

Najlepiej założyć własną spółkę z o.o. - o tym, jak to się robi, by mieć własna firmę i nie ponosić odpowiedzialności własnym majątkiem warto poczytać tu: sp-z-oo.pl/zakladanie-sp-z-oo

VVV

Nie wiem jakie podejście do pracowników ma firma V. Ale jako "kontrahent" mam bardzo złe zdanie na ich temat. Kiepsko , ojj kiepsko z nimi się handluje.

Zostaw opinię o Vadain International Spółka z o.o. - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vadain International Spółka z o.o.