Opinie o Wodmax Sp. z o.o. w Gutkowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wodmax Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wodmax Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wodmax Sp. z o.o. w Gutkowo

były pracownik Nowy wpis

Omijajcie to miejsce przede wszystkim jako pracownicy ale i klienci. Ta firma i jej właściciel to całkowita porażka. Ten człowiek nie dotrzymuje danego słowa. Jest całkiem niewiarygodny. Dużo obiecuje a potem tego nie dotrzymuje. Zmarnowałem tylko tam swój bezcenny czas.

Ilona Nowy wpis

No widzę że ostro na wynagrodzenie narzekacie. A czy handlowcy dostają auta na prywatny użytek?

Edyta Nowy wpis

A jakie są obowiązki handlowca ?

Maro

czy teraz zatrudniają?

Ja Nowy wpis
@Maro

Tak szukają handlowcow na Opolskie i Podlasie

Dosc

Wodmax . Najgorsze (usunięte przez administratora) jakie widziałem. Szacunek zapomnij ,kasa 1600 na reke . Totalny chinczyk nic swojego jedynie co potrafią to kopiować pomysły innych!!!!!!

@Dosc

Rozumiem, że wynagrodzenie nie jest wysokie. Czy od czasu, kiedy pisałeś opinię coś się w tej kwestii zmieniło? Czasem podstawa pensji nie jest zbyt wysoka, ale dodatki i premie mogą podwyższyć wypłatę. Jak to wygląda w Wodmax?

@Marek

Nie zawsze mozna zrobić plan tak jest wszedzie w grudniu zapomnij. I co na swieta dostaniesz 1400 na ręke.

Czy zdarzają się nadgodziny w Wodmax Sp. z o.o.?

Nadgodziny stary co ty bredzisz 1600 brutto i zasuwasz po 12 godzin!!!!

Wodnax Hahahaha ,ale sie ubawiłem. Ta firma to porazka.

Powodzenia

Byłem na rozmowie. Całkiem ich powaliło 1600 brutto podstawy. Chora firma !!!!! Czasy niewolników juz mineły,ale widac ze nie w wodmaxie!!!!!!!

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy tak samo jest w Wodmax Sp. z o.o.? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Byly

Atmosfera w firmie TRAGEDIA

Misiek

A jaka jest premia od sprzedazy? Ma ktoś informacje?

Byly
@Misiek

Witam, Premie możesz wyciągnąć do 3 tyś,ale co z tego jak podstawa 1400 na rękę. Odpuść se ta firma to totalny (usunięte przez administratora)

Edy

Tragiczna,nie polecam.

Agata
@Edy

A może zechciałbyś przedstawić więcej szczegółów na temat warunków zatrudnienia w tym miejscu, abyśmy mogli wyciągnąć własne wnioski na temat tejże firmy? Powiedz, czy można w tym miejscu liczyć na stabilną umowę o pracę, korzystne wynagrodzenie i stałe godziny pracy? Myślę, że warto w końcu powiedzieć coś więcej na ten temat.

Dosc
@Agata

Witam. Szefowa sie odezwała. Trzeba byc ostatnim (usunięte przez administratora)zeby tam pracować. Kasa 1600 na reke . (usunięte przez administratora)

Arek

Podobno tragiczna atmosfera w Olsztynie . Poza tym nie szanują ludzi, zarobki niskie, brak profesjonalistów, brak marketingu. PH jeszcze dotrzymują słowa ale co z tego jak w Olsztynie podwazają wszystko, kłamią i nie dotrzymują ustaleń. Nie poleciłbym nikomu.

Nic mi sie nie podoba

Dawid

@Omijać szerokim łukiem co masz dokładniej na myśli, przez to, że nie można ze sobą rozmawiać? Chodzi o rozmowy podczas pracy, czy ogólną atmosferę w Wodmaxie? Na stronie internetowej firmy są adresy kontaktowe do oddziałów firmy w różnych regionach - czy warto wysyłać tam swoje zgłoszenie?

Omijać szerokim łukiem

Jeśli chodzi o firmę w Olsztynie straszna lipa klimat masakra nie można ze sobą rozmawiać gruby sylwek jest ubytkiem nie polecam, pozytywne komentarze to od pracowników kierowniczka widać po mordzie odarazu ze wredna (usunięte przez administratora) lipa straszna

tiko

Nie polecam!

Cino

Nie jest dobrze. Firma nie jest fair ...zarobki też nie rewelacyjne, najniższa plus premia...ehh atmosfera CH..a .

mothman

Bardzo dobrze się tutaj pracuje.Wynagrodzenia ok,atmosfera również.

admin

Pracowałeś w firmie Wodmax Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz decyduje o karierze wielu osób.

kiwi
@admin

uczciwa firma,jasne zasady wynagradzania i premiowania.,realne plany sprzedaży.

Zostaw merytoryczną opinię o Wodmax Sp. z o.o. - Gutkowo

• Jak się pracuje w Wodmax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wodmax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wodmax Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wodmax Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wodmax Sp. z o.o.