Bakun Marek Zakład Usług Asenizacyjnych

Sulejówek

Opinie o Bakun Marek Zakład Usług Asenizacyjnych

kapik

Zakład Usług Asenizacyjnych Marek Bakun świadczy usługi w zakresie: wywóz nieczystości stałych i płynnych, selektywna zbiórka odpadów. Stawki sa tu powyżej 2000, bo mało kto chce robić w nieczystościach.

Oświadczenie

W imieniu swoim chciał bym przeprosić właściciela zakładu Pana Marka Bakuna-Zakład Usług Asenizacyjnych jak i pracowników firmy za obraze i rozpowrzechnianie nieprawdziwych i stawiających w złym swietle firmę informacji...Niestosowne komentarze zamieszczone na tym portalu mijają się z celem i nie mają nic wspólnego z prawdą!Dla dobra sytuacji nie ujawniam swoich danych.

abra

[usunięte przez moderatora] nie jest tam aż tak zle, normalny przeciętny zakład!

Szambelan

Tam kierownik jest dobry, zawsze jak go widzę to poprawia mi humor bo przypomina mi Pawlaka z filmu:) oczywiście nie obrażając Pawlaka...

Zostaw opinię o Bakun Marek Zakład Usług Asenizacyjnych - Sulejówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bakun Marek Zakład Usług Asenizacyjnych