Zakład Gospodarki Komunalnej w Swarzędzu

Swarzędz

Opinie o Zakład Gospodarki Komunalnej w Swarzędzu

Obiektywny

Faktycznie tylko tyle, że przez ostatnie 2 lata zmieniło się ok 90% kierowców. Rzeczywiście ZGK oferuję wspaniałą umowę o pracę i super wynagrodzenie. Co pierd... głupoty ktoś tu wypisuję. Czyżby kadry na polecenie wspaniałego menadżera transportu Pana B.... Moja rada - lepiej się zatrudnić w Biedronce ;)

Josin z Basin

Ti się zatrudnij w tym wspaniałym zakładzie.

Pierwszy dyr. KM SW

Niestety to prawda. Jak najdzie mnie ochota napisze więcej o mojej pracy w tym dziwnym zakładzie pracy (usunięte przez administratora)

Prawdomówny

Trzeba być idiotą, ja chyba byłem, żeby pracować w tej firmie. Zarobki są bardzo niskie, podwyżek prawie wcale nie ma, a jak już to 20 groszy na godzinę. Wspomnę jeszcze o kierownictwie. Dyrektor to stary komuch, który ma gdzieś pracowników. Nie ma zielonego pojęcia, jak współpracować z ludźmi. Działa przez zastraszenie. Kierownik i dyspozytorzy trzęsą się jak galareta i wyżywają na kierowcach. A kary są za wszystko, np. złe wejrzenie, podniesiony głos, za byle telefon pasażera. Panuje ogólna psychoza, bardzo niemiło się tam pracowało. Jeśli chcesz nabawić się stresu i nerwów, to się zatrudnij w ZGK Swarzędz jako kierowca autobusu. Pozdrawiam.

Prawda

Pan [usunięte przez moderatora] ale bzdury wypisujesz. Czy widział ktoś w tym kraju normalny zakład budżetowy ???

Zostaw opinię o Zakład Gospodarki Komunalnej w Swarzędzu - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Gospodarki Komunalnej w Swarzędzu