Opinie o Pol-Poż Kołton Sp.J.

Piotr

antykołton
@Piotr 27.07.2016 06:48

Mam rozumieć, że godzicie się na kary finansowe???? Chyba macie kiepski zespół, że się na to godzicie. Karę pieniężną pracodawca może zastosować tylko w razie: nieprzestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, nieprzestrzegania przepisów przeciwpożarowych, spożywania alkoholu w czasie pracy.

Kontroler

Nie wszyscy mają na konto Tu nie chodzi o podstawę tylko to co dajecie poza podstawą i z czego się nie rozlicza ksiegowa

wędkarz

Możesz jeździć swoim autem i w ramach podziękowania otrzymasz uścisk dłoni prezesów :)

Ogolony
@wędkarz 24.08.2016 14:23

I w dodatku mozesz przejść w sobotę zamiast brać urlopu :-)

Kontroler
@wędkarz 24.08.2016 14:23

Po co proponować coś od siebie. Są tam ludzie od myślenia.

Pracus

Kadra spoko oprócz ludzi z długimi jezorami. Kary śmiech na sali Szefostwo dwulicowe

Joanna

Obecnie trwa właśnie rekrutacja na stanowisko Technik/Serwisant. Aktualną ofertę pracy znajdziecie na naszym portalu. http://www.gowork.pl/praca/pol-poz-kolton-sp.j.;pr Pracujesz w Pol-Poż Kołton na tym stanowisku? Chętnie dowiemy się więcej na temat pracy w firmie w tym charakterze.

Jan

Jak dla mnie firma ok. Nigdy nie czulem sie przewalony na kase, wyplata z premia zawsze na czas, ludzie w wiekszosci w porzadku. Umowa o prace po trzech miesiacach na zleceniu. Jest ok

lubi

Hej ale wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oerty pracy? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza jako specjalista ds. sprzedaży, ale widocznie nie pokazje się żadne ogłoszenie, bo nie potrzebują przeprowadzać żadnej rekrutacji a atmosfera znacznie dopisuje.

Ja

wędkarz

Zalatany

Cennik kar? Co to takiego

Rej

Co to znaczy fatalna firma od strony handlowców?

zenek

fatalna firma zwłaszcza od strony handlowców nie polecam nikomu

agnieszka

pewnie tak teraz to do plastico potrzebują osoby

agnieszka

Tylko ciekawa jestem czy warto złożyć do nich swoje Cv?czy jest szansa na przyjęcie kobiety do pracy na produkcji?

ktos

?

z tego co wiem wypłata zawsze jest na czas i zgodna z kwota wynikająca z umowy..to samo dotyczy nagród zawsze jest wcześniej ustalona i wypłacona po wykonaniu zadania

gasnica

Krysia

Powiem tak, jak w każdej pracy są osoby które będą narzekać, jak na rynek radomski jedno z lepszych miejsc pracy, jest ostatni danego miesiąca jest robiona wypłata. jeśli ktoś przychodzi z nastawieniem żeby się obijac to nie zarobi dobrze, jak się starasz możesz zarobić bardzo dobrze. Szefowie nie stosują mobbingu ale czasem też nie potrafią nagrodzić za jakiś sukces. Napewno miejsce godne polecenia. Klimat fajny, fajni ludzie pracują.

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

dysza

kontrolka

p.

Włodek nie kompromituj się i naucz się ortografii głąbie

p.w.

CO2

PRACOWNIK

były
@PRACOWNIK 16.09.2014 12:15

kierownik budowy

Firma która posiada naprawdę wykwalifikowanych pracowników jeśli chodzi o natryski przeciwpożarowe. Wykonawstwo na bardzo wysokim poziomie. Polecam.

gasnica

A po co. Niech kazdy wie jak u Was jest .

serwis

Jak Ci tak zle to sie zwolnij nikt Cie na sile nie trzyma

konserwator

pol-poż

Po przeczytaniu opinii powyżej zarząd Pol-Poż wprowadził zmiany,kontrolki numerowane premie bez zmian

P

Ogolnie firma sama w sobie ok, z mila atmosfera, nie ma problemu z uzyskaniem zaplaty ( (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Pol-Poż Kołton Sp.J. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Poż Kołton Sp.J.