Mefa-Polska Sp. z o.o.

Stara Iwiczna

Opinie o Mefa-Polska Sp. z o.o.

mija

no dobra, ale jak obecnie wygląda praca u nich na stanowisku jako osoba obsługująca dział, bo nie za bardzo wiem czego się spodziewać tak naparwde po nich jednak, jak macie informacje to dajcie koniecznie.

Mef

Jeśli się decydujesz pracować w Mefie to musisz się liczyć z tym że będziesz miał miała zero wolnego czasu do 16 budowy po 16 oferty ktore są czasochłonne i skomplikowane i czasami projekty bo dział projektowy jak zwykle zajęty. Ceny produktów Mefy są wysoki i raczej nie licz na hurtownie czy sklepy i przyzwyczaj się że zawsze obok Hilti będziesz najdroższy.

Afem

Hej Eugeniusz! Pracowałeś jako przedtsawiciel ? Czemu nie polecasz ? Jestem trochę można pwiedziec z branży i się zastanawiam czy aplikować? Jeśli możesz daj trochę więcej szczególow ? Dzięki

Eugeniusz

Pracowałem. Osobiście nie polecam.

ktoś

Praca w MEFIE jest ciężka, gdyż jest presja wyniku (ale gdzie tak nie jest?). Ludzie jednak są traktowani normalnie. Reguły gry panujące w firmie są przejrzyste. Przedstawiciele (Doradcy Techniczni) mają jasno wyznaczone cele: obrót. Firma postępuje wobec nich bardzo uczciwie. Wynagrodzenie przy odpowiednim obrocie jest zadowalające (powyżej średniej w tym zawodzie). Sama firma zaś, to bardzo mocny finansowo podmiot (Płaca zawsze na czas). Jest jednak firmą dla najlepszych. Jeśli chcesz pracować nie na 100% to długo się w niej nie utrzymasz.

Anonim

Witam, W dziale handlowym i administracji to jest może nawet miła atmosfera ale praca jako przedstawiciel handlowy to porażka.( usunięte przez administratora )Jako przedstawiciel handlowy na pewno możesz zapomnieć o życiu rodzinnym(po powrocie do domu ok. 16.00 robisz oferty dla klientów). Dział handlowy pracuje raczej normalnie bez jakiś większych nadgodzin.

beata

Teraz kryzys. Oni prowadzą rekrutację, to znaczy zwalniali? może ktoś napisze prawde o mefie, bo złozyam aplikacje. Dla mnie ważne, czy płacą regularnie. Czy dziewczyna ma szansę? proszę o opinię.

MS

Witam Ma może ktoś jakieś świeższe informację o danym pracodawcy ?? Jaka panuje tam atmosfera, jakie jest podejście do handlowców pracujących w terenie ??

Hej, wyjątkowo miła atmosfera. Zazwyczaj firmy handlowe są pazerne. W Mefie jest inaczej. Kierownictwo traktuje pracowników po partnersku. Polecam! Wiem, bo pracowałem w tej firmie.

Zostaw opinię o Mefa-Polska Sp. z o.o. - Stara Iwiczna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mefa-Polska Sp. z o.o.