Silverado

Józefów

Opinie o Silverado

Inna

Czy może ktoś napisać jaką umowę o pracę podpisują, czy płaca chociaż płacę minimalną i czy opłacają ZUS?

Bombkowa

Poza sprawami, które wymieniono już poniżej warto dodać, że pomimo informacji, że na stanowisku pracy przestrzegane są zasady BHP- nie są. Brak niezbędnej przy takiej pracy wentylacji sprawia, że pracownice ozdabiają bombki wdychając przez cały czas szkodliwe dla zdrowia opary. Łamie się też nie tyle zasady ludzkich warunków pracy, ale dobrego wychowania- kuchni dostępnej dla pracowników nie da się używać jako miejsca do spożycia posiłku- służy jako palarnia, tak samo jak toalety. A wystarczyłoby wwyjść do pięknego skądinąd ogródka mieszczącego się obok wejścia. Ta praca to nie jest kopanie rowów czy rozdawanie ulotek, a w stosunku do cen tych ozdób płaca jaką otrzymują osoby artystycznie je ozdabiające jest absurdalnie niska. Warto o tym pamiętać zatrzymując się w sklepie przy tych wyrobach...

Ja

Jest październik 2017 i jest tak samo jak pisano w 2014-ym.

Iza

@Alojzymógłbyś powiedzieć coś więcej na temat swoich doświadczeń w Silverado? Chętnie też dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Czy od lutego coś uległo zmianie? Na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy?

Alojzy

Tragedia, wyzysk, brak szacunku

Nick

pinie są prawdziwe. Pracowałam w tej firmie nie długo ale wystarczajaco aby doświadczyć tego wszystkiego. Krzyki,rozkazy, atakowanie pracownika bez możliwości jakichkolwiek tłumaczeń .Nowe pracownice są zostawione same sobie. Jakąkolwiek pomoc w organizacji pracy i malowaniu można było czasem uzyskać od Pań tych z wieloletnim stażem. Stawka godzinowa 8-8,5. A o akordach już nie wspomnę -żenada. Najniższą krajową ciężko zarobić w 8 godzin. Nie polecam tej firmy.

Ktosiek

Z tego co wiem,to ci którzy pracują tam wiele lat zastanawiają się czy nadal robić to co się lubi, bo zarabiają coraz mniej , a szefowa -no cóż ma swoją wytresowaną zgraję i tylko pejczy im brakuje.Ps.Nie jestem z konkurencji

rafiko

bardzo ciekawa oferta pracy dla osób uzdolnionych, nawet umowę można w przyszłości podpisać, tylko nie wiem jak zarobki??

aaa

Nie wiem dlaczego pracownicy dają sobą tak pomiatać. TRZEBA COŚ ZROBIĆ!!!!! Ta firma niema szacunku dla nikogo,nie tylko dla pracowników. Dla czego poważni klienci,którzy podobno badają warunki pracy nie widzą tego, że w firmie SILVERADO panuje totalny WYZYSK!!! Może to właśnie oni powinni sobie poczytać opinie o tej firmie.

mag

Jak tak dalej pójdzie, to nic dobrego z tego nie będzie.

ja

Jeśli ktoś tam pracuje,to lepiej niech jak najszybciej ZWIEWA!!!!!!!!!!! Nic dobrego tam człowieka nie czeka. Z roku na rok jest coraz gorzej. Dniówka po 9 godzinach pracy potrafi wynosić 30 zł. Pracownicy niejednokrotnie ryczą po wypłacie. A co ciekawsze,nigdy nie wiadomo ile się zarobi,bo szefowej w każdej chwili może zachcieć się OBCIĄĆ STAWKI!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam.

anom

NIE POLECAM PRACY W SILVERADO.TO CO SIĘ TAM DZIEJĘ TO ISTNY BAŁAGAN.PAPIER TOALETOWY,MYDŁO,ŚRODKI CZYSTOŚCI SAMEMU PRZYNOSISZ Z DOMU.WYZYSK,BRAK SZACUNKU.

kk

Zgadzam się jak najbardziej z komentarzem powyżej. Także odradzam pracę w Józefowskim Silverado. Chyba,że chcesz być "białym murzynem" to ta oferta jest naprawdę na 1 miejscu ! POZDRAWIAM

Sobota dla chętnych.Śmieszne, jak nie pracujesz w sobotę lub po 12 godzin to NIE masz nawet co liczyć na najniższą średnią krajową. Jest na to jednak rozwiązanie.. Zabierz pracę do domu! Pracowników jest 20 na Twoje miejsce ale to tylko głupie gadanie ze strony szefostwa bo każdy odchodzi z stamtąd po 2 dniach pracy Najlepsze jest to że ludzie pracują w środowisku na którym traci się zdrowie a za bombkę dostaje stawkę np. 1,20 za sztukę a silverado sprzedaje je za 30 .. Totalny wyzysk ludzi. Tylko w silverado dostaje się na święta Cukiereczki, wszędzie są premię (opóźnienie lub lecenie po kosztach ze strony szefostwa) zero docenienia pracowników!! Podejście Pani Szefowej do pracownika jest gorsze niż do wroga ODRADZAM WSZYSTKIM PRACĘ W TYM MIEJSCU !

rico

chętnie nawiażę kontakt z kimś z tamtąd

pracuś

napiszę dlaczego nie polecam tej firmy a czy słusznie ocencie sami: (usunięte przez administratora) -stawka akordowa według widzimisie szefowej a nie uczciwego wyliczenia -urlop w zimę -ciągle powtarzają że jest na twoje miejsce 20 innych osób -codziennie nadgodziny i praca w soboty żeby zarobic najniższą krajową -nie ma żadnych premi tylko pół reklamówki słodyczy na swięta i mozna taniej kupic ich wyroby -jak chce się wyjśc po 8 godz pracy to wychodzi się tak aby nikt cie z szefostwa nie zauważył bo inaczej masz gadane że w tej firmie pracyje się po 10 godz. plusy: -wolne niedziele -przychodzisz na 6 lub 7 nie ma znaczenia najwyzej pózniej wyjdziesz - przerwa śniadaniowa ile chcesz bo to ty tracisz na akordzie -wolno palic ale lepiej żeby nikt cię nie widzaił -ubanie i obuwie nosisz jakie chcesz

Zostaw opinię o Silverado - Józefów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silverado