Euroal Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Euroal Sp. z o.o.

niedoceniony

ja tam pracowalem x lat i ludzie ktorzy przychodzili z ulicy lub z urzedu pracy bez zadnego doswiadczenia dostawali wyzsze stawki na wejscie niz ja po x lat pracy gdzie sens i logika ja sie pytam ? pozdrowienia dla romana r

Ludzie bardzo fajni,atmosfera pracy też.(nie ma konfidentów ani zbytniego parcia na terminy) Wypłaty ZAWSZE na czas choć niskie bo stawka za godz.to ok 10-11 zl brutto.Jedyny minus to stare samochody i narzędzia z którymi wstyd się na budowie pokazać oraz brak inwestycji w firmę co chyba niedobrze jej wróży.Z nadgodzinami można wyciągnąć ok 1800 na miesiąc.

blak
@Były pracownik 28.08.2016 14:03

e no to zajebiście

blak

fajans,i nic wiecej.praca tam to akt desperacji,pracowałem rok i o rok za długo

były pracownik

co za stek bzdur !! ludzie tragiczni jeden na drugiego pisze donosy, moobing, moobing i jeszcze raz moobing za najnizsza krajowa ...

Zostaw opinię o Euroal Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroal Sp. z o.o.