Creo Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Creo Sp. z o.o.

Karol-69

Umowy różnie polskie ale też niektórzy mają Francuskie warunki płacą w terminie przyjmują wszystkich chętnych do pracy wyjazdy do pracy w ich gestii i kosztach zakwaterowanie też zapewniają pracownik tylko za wyżywienie we własnym zakresie płaci. Atmosfera w pracy bardzo zła od jakiegoś czasu.

anonymous
@Karol-69 17.04.2016 17:37

potwierdzam - zarobki w terminie - atmosfera fatalna

Tomek

Witam. Czy sa obecnie jakies wolne wakaty? Jak ksztaltuje sie miesieczne wynagrodzenie w euro?

Wiesz jakie umowy obowiązują w firmie Creo Sp. z o.o. oraz jak przebiega proces rekrutacji? Czekamy na komentarze.

Zostaw opinię o Creo Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creo Sp. z o.o.