Creo Sp. z o.o.

Opinie o Creo Sp. z o.o.

Bolo

Dlaczego uważasz , że ta komórka w firmie jest śmieszna? Czy to typowa złośliwość?

cinzano

Mają jakąś śmieszną komórkę zajmującą się remontami.Najwięcej ma do powiedzenia ma jakiś bysio dresiarz gdzie brak kompetencji zastępowany jest srogą miną na prostej twarzy.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Creo Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Karol-69

Umowy różnie polskie ale też niektórzy mają Francuskie warunki płacą w terminie przyjmują wszystkich chętnych do pracy wyjazdy do pracy w ich gestii i kosztach zakwaterowanie też zapewniają pracownik tylko za wyżywienie we własnym zakresie płaci. Atmosfera w pracy bardzo zła od jakiegoś czasu.

anonymous
@Karol-69 17.04.2016 17:37

potwierdzam - zarobki w terminie - atmosfera fatalna

Tomek

Witam. Czy sa obecnie jakies wolne wakaty? Jak ksztaltuje sie miesieczne wynagrodzenie w euro?

Wiesz jakie umowy obowiązują w firmie Creo Sp. z o.o. oraz jak przebiega proces rekrutacji? Czekamy na komentarze.

Zostaw opinię o Creo Sp. z o.o. - Rzeszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creo Sp. z o.o.