Opinie o Ridi Polska Sp. z o.o. w Natolin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ridi Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ridi Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ridi Polska Sp. z o.o. w Natolin

Administrator Nowy wpis

W Ridi Polska Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Czy są jakieś opinie w tym roku o firmie i ogólnych warunkach pracy? pokazały mi się tutaj po prostu pewne rozbieżności i ciekawi mnie powód ich występowania. Ze cztery lata jeden Pan pytał o robotę dla konstruktora. Czy macie może aktualizacje tych warunków? i czy ta praca będzie jeszcze w ogóle dostępna? Jak płatna?

Olaf

Super firma, dba o pracownika i stawia na rozwój. Multidport i lepsze pakiety medyczne dla. Rodziny byłyby atutem

Dominika
@Olaf

Z Twojego komentarza wnioskuję, że chyba pracujesz w Ridi w Łodzi, nie w innych europejskich siedzibach? Co byś mi mógł napisać o tych różnych benefitach, wymienionych przez firmę, typu premie wynikowe, świąteczne? I co to za świadczenia dostępne po pół roku pracy w zakładzie? https://www.ridi-group.de/kariera/ridi-group-als-arbeitgeber.html?L=3

Eryk Nowy wpis
@Olaf

Jeżeli pracujesz w tej firmie to chyba mamy zupełnie odmienne zdanie. Firma pod żadnym względem nie dba o pracownika a o podwyżce nie ma co marzyć. No chyba,że najniższa krajowa wzrasta wtedy firma jest zmuszona dorównać najniższej krajowej :(. Atmosfera w pracy również bardzo słaba:(

robol Nowy wpis
@Olaf

to ja chyba w innej firmie pracowalem

Zainteresowany pracą

Na czym polega stanowisko Konstruktora w Ridi? Z jakimi zagwostkami mierzą się inzynierowie? Czy jest to praca twórcza? Tz. Czy Inzynierowie robią podłą robote której nie chcę się wykonywać w Niemczech: uzupelnianie BOM, drobne korekty, zero własnych projektów.. Co jest najciekawszego przy projektowaniu lamp? Czy można powiedzieć że te projekty są ambitne? Jestem młodym - początkującym konstruktorem, widzę że są często ogloszenia. Bardzo pasuje mi lokalizacja, nie chciałbym jednak zabić sobie pasji do projektowania.

@Zainteresowany pracą

Dzień dobry. Firma pod względem płatności ok. (usunięte przez administratora). Dziewczyny z biura SUPER! I jeszcze, musisz wiedzieć że im mniej o tobie będą wiedzieć koledzy z pracy - tym lepiej będziesz się czuł.

Zgadzam się w 100%

@Zainteresowany pracą

To zabijesz powinno Ci dać do zrozumienia że często są ogłoszenia ????

Zgadzam się w 100 %

Edyta
@były pracownik

Ja właśnie bym się chciała czegoś dowiedzieć odnośnie płatności w Ridi. Jakie stawki są oferowane na początek a jakie po np. roku pracy w firmie? Czy zdarzają się podwyżki/premie/bonusy/awanse?

Rozmowę kwalifikacyjną w Ridi Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Asystent/tka w dziale księgowości?

Czy pracownicy Ridi Polska Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Były pracownik Ridi

Tak impreza gwiazdkowa po której jesteś obgadany

Jowisz

Szukanie przysłowiowej dziury w całym to domena pewnych osób, którym chyba nie po drodze z pracą.

Prawdomówność

Witam jeżeli lubisz być traktowany bez szacunku słuchać o sobie że jesteś (usunięte przez administratora) a techniczny itp polecam firmę która lubi twoje prywatne życie , które wykorzystuje przeciwko Tobie bez skrupułów dążąc do celu. Manipulując ludźmi, doprowadzając do konfliktów i rywalizacji dobrze trafiłeś!!!!!.

Gabriela

Oddział Ridi w Polsce ma otwartą rekrutację na stanowisko przedstawiciela handlowego. Oferowane jest zatrudnienie na pełen etat. Po więcej szczegółów odsyłam na rekrutacyjną stronę firmy: https://www.ridi-group.com/de/karriere/stellenangebote/aussendienstmitarbeiter-polen.html Jeżeli posiadacie doświadczenie na tym stanowisku, to podzielcie się nim z użytkownikami forum. Jak oceniacie pracę jako przedstawiciel?

Kinga
@Gabriela

O, to akurat ciekawa informacja. Muszę się wczytać. Dzięki!

Gabriela
@Kinga

Czy zdecydowałaś się aplikować do Ridi Polska? Jakie konkretnie informacje z ogłoszenia Ciebie zaciekawiły? Jeżeli wysłałaś swoje CV do firmy, to napisz również, czy otrzymałaś już od firmy zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i jakie wyciągnęłaś z niej wnioski.

sylwia
@Gabriela

księgowość to twardy orzech do zgryzienia

nicki
@Gabriela

Hej. czy sa przyjecia do firmy. powiedzcie cos o pracy, slyszalem ze to fajna firma. mieszkam blisko, znam sie na elektrycznosci i pracowalem na montazu wiec pomyslamem ze moze bym sie nadal;) jak rekrutowac i jakie sa zarobki?

admin

Wykorzystaj swoje doświadczenie i pomóż innym. Opowiedz o firmie Ridi Polska Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Ridi Polska Sp. z o.o. - Natolin

• Jak się pracuje w Ridi Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ridi Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ridi Polska Sp. z o.o.?

Ridi Polska Sp. z o.o.