Ridi Polska Sp. z o.o.
3 2 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Ridi Polska Sp. z o.o.?

Gabriela

Oddział Ridi w Polsce ma otwartą rekrutację na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Oferowane jest zatrudnienie na pełen etat. Po więcej szczegółów odsyłam na rekrutacyjną stronę firmy: https://www.ridi-group.com/de/karriere/stellenangebote/aussendienstmitarbeiter-polen.html Jeżeli posiadacie doświadczenie na tym stanowisku, to podzielcie się nim z użytkownikami forum. Jak oceniacie pracę jako przedstawiciel?

Kinga
@Gabriela

O, to akurat ciekawa informacja. Muszę się wczytać. Dzięki!

Gabriela Nowy wpis
@Kinga

Czy zdecydowałaś się aplikować do Ridi Polska? Jakie konkretnie informacje z ogłoszenia Ciebie zaciekawiły? Jeżeli wysłałaś swoje CV do firmy, to napisz również, czy otrzymałaś już od firmy zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i jakie wyciągnęłaś z niej wnioski.

sylwia Nowy wpis
@Gabriela

księgowość to twardy orzech do zgryzienia

nicki Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Gabriela

Hej. czy sa przyjecia do firmy. powiedzcie cos o pracy, slyszalem ze to fajna firma. mieszkam blisko, znam sie na elektrycznosci i pracowalem na montazu wiec pomyslamem ze moze bym sie nadal;) jak rekrutowac i jakie sa zarobki?

TakNie

Wykorzystaj swoje doświadczenie i pomóż innym. Opowiedz o firmie Ridi Polska Sp. z o.o. na naszym forum.

Tak17Nie

Zostaw opinię o Ridi Polska Sp. z o.o. - Natolin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie