Opinie o Mawilux Sp.z.o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mawilux Sp.z.o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mawilux Sp.z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mawilux Sp.z.o.o. w Warszawa

Cezary Nowy wpis

Firma Mawilux została wykreślona z rejestru KRS w 2012 roku przynajmniej taka informacja widnieje w KRS

Ze swojej strony musze powiedzieć, że nie zgadzam się z większością opinii. Sam uważam, że Mawilux jest firmą, która dba o swoich pracowników przykładowo ze wszystkich delegacji dostaje się dietę, zawsze zwracają koszty, które pracownik poniósł w ramach realizacji obowiązków. Nie ma problemu żeby zgłosić swoje uwagi przełożonemu i zazwyczaj są one rozpatrywane pozytywnie a na pewno brane pod uwagę w późniejszym rozwiązywaniu podobnych problemów.

Wojtek Nowy wpis

Przestań trolować bo jeszcze ktoś w to uwierzy...

Kamil Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje i czy warto starać się o prace?

Stefan Nowy wpis

Pracownicy MAWILUX stali się pracownikami ELEKTROTIM i są zatrudnieni w Pionie Zarządzania w Zakładzie Systemów Lotniskowych MAWILUX .!!

Firma Mawilux Sp.z.o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Zuza

Chyba coś się komuś przesłyszało? Takie sensacje!!

Frustrat.

Firmy MAWILUX już nie ma. Zawsze przynosiła milionowe zyski. Teraz też ma, ale minus 8 mln zł. Gdzie był Zarząd i Rada Nadzorcza, a przede wszystkim profesjonaliści co tą firmę dźwigali.

Magdalena

Piszecie, że w tej firmie wszechobecny jest mobbing. Mobbing to nic innego jak działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej. Czy taka sytuacja ma miejsce w firmie Mawilux? @Były pracownik picie alkoholu miało miejsce w trakcie pracy czy po? To istotna kwestia, której nie zawarłeś w swojej wypowiedzi.

Zając
@Magdalena

@Magdalena, w firmie pracuje jeden Pan z Ukrainy i bywa prawie cały czas na zapleczu siedziby w Ładach, on doskonale będzie wiedział kogo i kiedy odwoził w stanie upojenia alko z pracowników pracujących na piętrze w DH.

Stefania
@Zając

Oby tylko on. Zwykli pracownicy DH też musieli pijane mordy wozić. W nocy o północy. Ehhh. Że tez prezesi przymykają na to oko bo Calvin Klein przynosi kasę. Tak. Ale rękami tych zwykłych szaraczkow co muszą pięści pod stołem zaciskać i słuchać wyzwisk.

Zając
@Stefania

Co przynosi? zyski? Calvin Klein (CK) tylko tematy na stracie przynosił. Wielki jego sukces, połozył firmę i narobił bałaganu a teraz uciekł i wszystkim się śmieje w twarz.

Stefania
@Zając

Nie pracuje już??? ???? A jego slugusik jest tam jeszcze??? ????????

Ktos
@Zając

A może posadzili go za ten rozboj????????????????

nick

Nigdy nie uwierze ze ktos napisal pozytywny komentarz na temat tej firmy z wlasnej woli (bez polecenia). Zwykli pracownicy sa badzo zle traktowani przez kierownictwo. Ciezko tam wytrzymac dluzej jak rok (a zdazaly sie odejscia po kilku dniach)

@nick

Dokładnie większość pozytywnych opinii napisanych na polecenie Kalvina Celina ((CK) , mobbing , picie alkoholu , w tym rzucanie po pijaku w pracowników np długopisami i wymiotowanie do kosza przez „dyrektorów”

Wiki

Zastanawiam się co jeszcze będziecie pisać żeby tylko nie wspomnieć o piciu alkoholu?

...

Pracownicy na niższych stanowiskach są poddawani mobbingowi przez dyrektorów.

To ja
@...

I to wielkiemu mobbingowi!

Top secret
@To ja

Mobbing czasami to mało powiedziane.

Ktos
@Top secret

I to pijaństwo w pracy...

Bla bla bla

To prawda,rotacja maaaasakryczna, krycie dupska sobie nawzajem,kolesiostwo i mobbing. Dziwie się ze panowie dalej postepuja jak postępują i nie boja sie ktos sie w koncu bardzo zdenerwuje i powie gdzies dalej prawdę. O wszystkim. Good luck!

Noname

Nie polecam! Wyzysk, mobbing, bezpłatne nadgodziny są na porządku dziennym. Zwykły pracownik traktowany jest jak podkategoria. Ciężko stwierdzić kto "rządzi" firmą. Wszelkie problemy zamiatane są pod dywan, tak jakby ich nie było. Nie ma sensu się dalej rozpisywać (a można), wystarczy podpytać o staż pracowników.

Firma Matoł

Aktualne kontrakty mówią na jaki poziom spadła firma... Systemy:lotniskowe,energetyczne,bezpieczeństwa itd???? Chyba na blokach,drogach itd gdzie robicie instalacje i prace budowlane jak firmy "krzak" :) Żal mi tylko ze firma z możliwościami kończy na dnie przez beznadziejne zarządzanie "rodzinne i koleżeńskie".

Jak z zarobkami sa platne delegacje nadgodziny premie

Odeszły

Czyli niew arto tam pracować? A przymierzałem się. Profesjonaliści? Czyli widać że ktoś próbuje siebie chwalić, pewnie tampracował :-) Narcyzm jest niewskazany :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Mawilux Sp.z.o.o. - Warszawa

Mawilux Sp.z.o.o.
1.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Grudzi 23
    05-090 Warszawa