Opinie o Cezary Sobolewski w Czaplinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cezary Sobolewski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Cezary Sobolewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cezary Sobolewski w Czaplinek

Sebastian Nowy wpis

Na jakich umowach się tu pracuje? Pytam bo większość komentarzy na temat zatrudnienia jest pozytywnych więc mam nadzieję ze dają stabilny etat. ???

Pracownik Nowy wpis
@Sebastian

Różnie. Zlecenie i umowa o pracę.

Mariusz Nowy wpis

Jako pracownik w tej firmie czuje sie dobrze,juz pracuje tam długo czasu i jestem zadowolony pod wieloma względami.Polecam

W.M

Moim zdaniem bardzo polecana firma dobre zarobki ponieważ pracuje już tutaj kilka lat i jestem naprawdę zadowolony

Zuzanna Nowy wpis
@W.M

Super, że jesteś zadowolonym pracownikiem firmy. Napisałeś, że można liczyć na dobre zarobki. Przybliżysz może jakiej kwoty netto można się spodziewać? Zastanawiam się też czy wraz ze stażem pracy zarobki mogą wzrastać czy jednak są na stałym poziomie?

D.F

Bardzo dobra obsługa, dosyć szybko okna są zamontowane, dobre ceny, rewelacyjna jakość okien na wysokim poziomie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cezary Sobolewski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
tgo

No to pewnie pracowała na zlecenie @igorek. No a jednak pracownicy wolą umowę o pracę i pewnie o to się rozchodzi.

pani p.

Pracowałam przy sortowaniu płacom krocie ,bez umowy o prace.Lepiej jest u Pan G.

heniu

Dołączam się do opinij powyższej ,oszuści jednym słowem.Terminy znacznie wydłużone,a jakość okien pozostawia wiele do życzenia.Obróbka okien beznadzieja.Lepiej zapłacić kilka zł.więcej i zamówić u profesjonalnej firmy.Również nie polecam tej firmy

sajlor

Szczerze nie polecam tej firmy -do wymiany okien.Ta firma już nie produkuje od 5 lat.Kupuje okna z pod wschodniej granicy,po czym sprzedaje między innymi w zachodniopomorskim.Na dodatek oszukują w terminach,jakości,fakturach.Ten ostatni przykład sam doświadczyłem.Zamawiając okna bez montażu ,fakturę otrzymałem na 8% tzn.z montażem.Wiec czekam na ten montaż lub korektę faktury,powinni wystawić fakturę na 23% czyli bez montażu tak jak było zamawiane.Są jednak odpowiednie instytucje których interesuje podatek WAT.PODSUMOWANIE.Do wymiany stolarki okiennej nie polecam tej firmy.Co do ciuchów to niema zielonego pojęcia.

admin

Znasz dobrze firmę TCS S.C.? Wiesz co się w niej aktualnie dzieje? Dodaj swoją opinia na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Cezary Sobolewski - Czaplinek

• Jak się pracuje w Cezary Sobolewski?

Zobacz opinie na temat firmy Cezary Sobolewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cezary Sobolewski?

Cezary Sobolewski