TCS S.C.

Czaplinek

Opinie o TCS S.C.

tgo

No to pewnie pracowała na zlecenie @igorek. No a jednak pracownicy wolą umowę o pracę i pewnie o to się rozchodzi.

pani p.

Pracowałam przy sortowaniu płacom krocie ,bez umowy o prace.Lepiej jest u Pan G.

heniu

Dołączam się do opinij powyższej ,oszuści jednym słowem.Terminy znacznie wydłużone,a jakość okien pozostawia wiele do życzenia.Obróbka okien beznadzieja.Lepiej zapłacić kilka zł.więcej i zamówić u profesjonalnej firmy.Również nie polecam tej firmy

sajlor

Szczerze nie polecam tej firmy -do wymiany okien.Ta firma już nie produkuje od 5 lat.Kupuje okna z pod wschodniej granicy,po czym sprzedaje między innymi w zachodniopomorskim.Na dodatek oszukują w terminach,jakości,fakturach.Ten ostatni przykład sam doświadczyłem.Zamawiając okna bez montażu ,fakturę otrzymałem na 8% tzn.z montażem.Wiec czekam na ten montaż lub korektę faktury,powinni wystawić fakturę na 23% czyli bez montażu tak jak było zamawiane.Są jednak odpowiednie instytucje których interesuje podatek WAT.PODSUMOWANIE.Do wymiany stolarki okiennej nie polecam tej firmy.Co do ciuchów to niema zielonego pojęcia.

Znasz dobrze firmę TCS S.C.? Wiesz co się w niej aktualnie dzieje? Dodaj swoją opinia na forum.

Zostaw opinię o TCS S.C. - Czaplinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TCS S.C.