Leander S.C.

Jelenia Góra

Opinie o Leander S.C.

Mateusz

Pracuje w firmie Leander trzeci miesiąc jako doradca handlowy.Super praca, bardzo dobre zarobki ,oczywiście jestem zatrudniony na cały etat.Szef i szefowa ok. Polecam jak sie jakieś miejsce zwolni.

Krzysztof

Pracowałem w tej firmie trzy lata .Byłem zatrudniony i zawsze wypłata była na czas.Zwolniłem się bo wyjechałem do Wrocławia.Ja byłem bardzo zadowolony z pracy i z pracodawcy, a złe opinie piszą osoby które same były nie w porządku i zostały zwolnione. Krzysztof.

Jestem byłym pracownikiem odszedłem z prywatnych powódek. Szefostwo to naprawdę w porządku ludzie. Atmosfera jest luźna i sprzyja zostaniu na dłużej. Można tam dobrze zarobić. Polecam

Nie polecam. Problem z wynagrodzeniem na czas i z zartudnieniem.

Jeden z wielu byłych pracownikow.

Dno

Twoje doświadczenie może zmienić rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Leander S.C. na naszym forum.

Zostaw opinię o Leander S.C. - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leander S.C.