HBZ Meble Sp. z o.o.

Komorniki

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o HBZ Meble Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HBZ Meble Sp. z o.o.

Pozo

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracownicy zmuszani są do pracy w godzinach nadliczbowych oraz w niedziele. Niektórzy przełożeni traktują pracowników pogardliwie zwłaszcza w dziale eksportu.

pracownik
@Pozo 04.06.2017 21:12
Nie polecam pracy w tej firmie. Pracownicy zmuszani są do pracy w godzinach nadliczbowych oraz w niedziele. Niektórzy przełożen...

Owszem nadgodziny się zdarzają, ale jest to zjawisko sezonowe. Wszystkie nadgodziny sa płatne, niedzielne 200%, nikt nikogo nie zmusza do przychodzenia w weekendy, zazwyczaj jest to samodzielna decyzja pracownika, czy chce nadrobić prace akurat w weekend czy zostać w ciągu tygodnia trochę dluzej, zarówno nadliczbowe godziny w ciągu tygodnia jak i te weekendowe sa dodatkowo płatne, wg norm kodeksu pracy.

admin

Jakie są w firmie HBZ Meble Sp. z o.o. relacje między szefem a pracownikiem? Opowiedz nam o tym na naszym forum.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o HBZ Meble Sp. z o.o. - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HBZ Meble Sp. z o.o.