Amg Invest Sp. z o.o. Firma Handlowo-Usługowa

Giebnia

Opinie o Amg Invest Sp. z o.o. Firma Handlowo-Usługowa

z orientowany

Praca magazyniera na działalności gospodarczej. Ogłoszenie na olx że płacą 3000zł lecz nie opisane jest ,że z tej kwoty należy opłacić ZUS ,Skarbówkę i inne koszty działalności. W rzeczywistości praca na akord i młody pracownik max otrzyma 2500 minus koszty (200godz) AMG Invest = POLO market .

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Amg Invest Sp. z o.o. Firma Handlowo-Usługowa? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Zostaw opinię o Amg Invest Sp. z o.o. Firma Handlowo-Usługowa - Giebnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amg Invest Sp. z o.o. Firma Handlowo-Usługowa