Artstol

Krotoszyn

Opinie o Artstol

Bania

Bardzo negatywne opinia po złożeniu zamówienia w tej firmie . Po anulowaniu zamówienia czekam już prawie trzy miesiące na zwrot pieniędzy. A mieli zwrócić w ciągu czterech dni. ODRADZAM

klient

art
@klient 22.04.2017 13:14
pani pobiera pieniazki za towary ktorych nie wysyla, sklep internetowy to ściema. sprawa zgloszona na policji....

Oszukane osoby proszę o podawanie kontaktów @ Zawsze lepiej działać zbiorowo. Mój gustawo@autograf.pl

bebebebeb

Firma oszukuje klientów. Do tej pory nie otrzymałam towaru. Szefowa tylko obiecuje,. Ciekawa jestem czy odda mi pieniądze. Odradzam zamawiania w tej firmie.

Krzysztof

Mirosława Mikołajczyk, właścicielka firmy Artstol to oszustka. Wyłudza pieniądze, nie wysyła towaru, pieniędzy nie oddaje. Odradzam jakiekolwiek zakupy.

@Krzysztof 05.09.2016 11:12

Potwierdziłam przez pomyłkę.Chciałam przedstawić opinię jak najbardziej pozytywną nt tej firmy.Kupuję tam od ponad 10-ciu lat i zawsze tam będę kupować.duży pozytyw. Zofia

nikt ;)

Dla mnie OK.

Zostaw opinię o Artstol - Krotoszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artstol