Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o.

Płock

Opinie o Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o.

abcd

Ciężko jest pracować dla człowieka ktory niema żadnych skrupułów jesli chodzi o napchanie swoich kieszeni. Zdrowie i wynagrodzenia pracowników sa nieistotne dla pracodawcy, chorobowe jest zakazane, traktowane jest jako przekret zeby nie przyjść do pracy za czym idzie ciecie wyplaty. W sumie obcinają wyplaty za wszystko: zrobisz duzo roboty obetna bo oszukujesz i niemożliwe ze tyle bys zarobil, zrobisz malo obetna bo sie obijales.

długoletni pracownik
@abcd 23.07.2017 09:55

Jestem pracownikiem z długoletnim stażem i mogę powiedzieć, że to wszystko nieprawda. Pseudo pracownicy, którzy tylko szukają pracy, zawsze będą wypisywać idiotyczne opinie; zapewne ktoś za nich zamieszcza wpisy bo sami tego nie potrafią, tak jak nie potrafili sobie poradzić w firmie.

bucek

Jak wygląda praca w biurze? Szukają teraz na pracownika administracyjno-biurowego. Macie jakieś spostrzeżenia? Warto tam składać i pracować?

jaa

Jedna wielka masakra. Właściciel kombinuje wyłącznie jak to zrobić zeby z akordu wyszedł wolontariat. Kazdy jest z góry brany za złodzieja i oszusta.

kwi'

niby dlaczego ma być z nimi ciężko? towar dobry to i klient się znajdzie

Nikos

Psychicznie, to ta firma niszczy. Zdecydowanie nie polecam..

ihupbg

Jednym slowem slaba firma

Haha

Zarobki może w porządku ale pracownik jest traktowany jak [usunięte przez admina] mimo dobrze wykonanej pracy. Prezes nie jest neutralny, wstawia swoją rodzine na pierwszym miejscu (posada, zarobek itd). Podsłuchy przez szefostwo to normalka, i niebawem kamery! Nie wiem czy ten zarobek jest ok w stosunku do tego jak człowiek jest tam traktowany...

Zostaw opinię o Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o.