Owa-Dekor Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Owa-Dekor Sp. z o.o.

kliczko

Kiedyś pracowałem w tej firmie. Poza niską pensją w stosunku do wymogów- było to bardzo ciekawe doświadczenie. Fakt- śmieszyło mnie to, że na 8 osób cztery były rządzące :) ale ogólnie wspominam pozytywnie.

janka
użytkownik zarejestrowany

balustrady, sztukateria, deski tarasowe, schody drewniane, sufity to taka branża że w dzisiiejszych czasach trudno super wypłacalnego szefa znaleźć, to fakt, ale z tego co wiem tej firmie to się jednak udaje

Tomek

widziałeś może jakieś pozytywy???

bedranek

Jeden z prezesów, a jest ich dwóch, ma za sobą jakąś ciężką traumę życiową. Z zachowania przypomina on coś między wypaloną diwą operową, a dzieckiem w okresie buntu. Dodam jeszcze, że oprócz prezesów, występują tam jeszcze dyrektor handlowy, kierownik magazynu wiec jak na 6-8 osobową firmę to funkcyjnych jest, o zgrozo przeszło połowa kadry. Próbują kreować się jako wielce profesjonalny i zgrany zespół. Niestety po jednym dnu można tam poczuć się jak w "Procesie" Kafki. Miałem okazję bliżej się przyjrzeć ich działaniu, jedynym nasuwającym mi się komentarzem pod ich adresem jest słowo ŻAL. Kompletna strata czasu dla kogoś kto szuka pracy, chyba że chce pracować w cyrku.

Zostaw opinię o Owa-Dekor Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Owa-Dekor Sp. z o.o.