Elrem Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o Elrem Sp. z o.o.

Apre

Odradzam prace w tej ,,firmie''. Pracodawca nie potrafi uposażyc pracownika w podstawowe narzędzia do pracy, samochody pożal się Boże. Rozpadajace się truchła. O zarobkach to nawet szkoda mówić. Dla doświadczonego pracownika o wysokich umiejętnościach proponują Max 13 zł brutto. Co jest skandaliczna stawka w dzisiejszych czasach. Omijać te ,,firmę'' szerokim łukiem.

Jak wygląda praca w firmie Elrem Sp. z o.o. w danym dziale? Pracowałeś i wiesz? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Elrem Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elrem Sp. z o.o.