Pasat

Płońsk

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Pasat

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pasat

butter

Takie zdobywanie doświadczenia w takich firmach jest bardzo ważne, bo potem można dodatkowo liczyć na rozsądne zarobki u nich, ale czy wypłata jest odpowiednio terminowa?

pracownik

Pański wpis nie jest informacją o pracodawcy. Jeśli uważa się Pan za pokrzywdzonego, to proszę się podpisać. Chyba, że ma Pan coś do ukrycia? Moja ocena firmy jest bardzo dobra. Pracuję w niej od 8 lat. W żadnym z poprzednich zakładów nie spotkałam tak życzliwego szefostwa i sympatycznych współpracowników.

oszukaństwo

zostałem naciągnięty przez tę firmę na duże pieniądze, bierzcie sto procent przedpłaty za towar, inaczej was też oszuka!

Zostaw opinię o Pasat - Płońsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pasat