Ambit Szkoła Językowa

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ambit Szkoła Językowa

Lektor

Jestem lektorem w szkole i jestem w stanie sobie wyobrazić taką sytuację. Jednak uważam, że szkoła wyciągnęła wnioski zmieniając przede wszystkim dyrektora. Sądzę że potrzebna była zmiana, nowa, świeża krew, która ma siły, chęci i stawia bardzo mocno na standardy. Minęło niewiele czasu, ale ja już widzę zmianę w podejściu do kadr. Sam podpisałam nową umowę, to co jest napisane wyciągnięte z kontekstu, przestudiowałam ją parokrotnie, wyjaśniałam na bieżąco swoje wątpliwości, uważam że jest w porządku. A pani Uli życzę powodzenia, bo wiem, ze robi kawał dobrej roboty.

Ewelina

Konkurencja zainspirowała do pisania? Dobre miejsce do pracy i tyle!!

Weronika

@Zainteresowana Udało Ci się uzyskać informacje w tej sprawie? Jest to kluczowa wiedza dla wielu przyszłych pracowników tej firmy. Może są tu osoby, które podzielą się swoimi odczuciami odnośnie Ambit- szkoła językowa, co pomoże zainteresowanym w podjęciu pracy w tej firmie?

Zainteresowana

Warto aplikować? Jakie macie dodatki do podstawy?

Przebieg był profesjonalny .

O doświadczenie w pracy i zainteresowania .

Podpowiedzcie czy szkoła będzie potrzebowała lektora?

Szkoła Językowa Ambit
@Piotr

prosimy o przesłanie CV na adres mailowy lektor@ambit.strefa.pl

Daniel

Czy tylko narzekać niektórzy potrafią?

Iza

Szkoła ma opinię dobrego pracodawcy. Czy potrzebni są może pracownicy?

DyrektorSzkoły Wojciech Walder

Prowadzimy rekrutację, aktualne ogłoszenia znajdują się na stronie www.trojmiasto.pl. Byłych pracowników pozdrawiamy i życzymy powodzenia w znalezieniu Pracodawcy spełniającego wszystkie wymagania, nawet te najbardziej wygórowane :) Ps. a śmiechu jest u nas faktycznie często dużo... :)

Weronika

@Anio, a możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w Ambit- szkoła językowa?

majon

Jeśli nie możesz znaleźć nic lepszego to startuje @sk, musisz jednak mieć certyfikaty potwierdzające znajomość języka

lektor

Rekrutacja trwa cały rok, trzeba się zgłosić na podany mail na stronie (lektor@.....), wysłać CV i list motywacyjny. Wymagane jest wykształcenie wyższe kierunkowe, bądź certyfikat (w przypadku angielskiego CPE, podobnie wysoki poziom jest wymagany, jeśli chodzi o inne języki). Stawki standardowe, ale zależą też od kwalifikacji i zaangażowania, atmosfera bardzo dobra, fajne imprezy integracyjne, praca w oparciu o umowę zlecenie, terminowe wypłaty wynagrodzenia.

anglistka

Wspolprace oceniam bardzo pozytywnie. Uwazam,ze szkola jest dobrze zorganizowana, dostosowuje sie do dyspozycyjnosci lektora, stawki godzinowe w porzadku. Pracowalam wczesniejw roznych szkolach, za znacznie wyzsze stawki tak samo jak i za znacznie nizsze. Ambit w tej kwestii jest ok. Jesli chodzi o organizacje: w lepiej zorganizowanej szkole nie mialam okazji pracowac.

Popieram Kamila. Stawki są bardzo dobre, pracuje się super. Biorą pod uwagę Twoją dyspozycyjność i nie narzucają tego, co Ci nie pasuje. Pracuję tam od kilku lat i nie mam nic do zarzucenia. Jeśli chodzi o niezadowolonych- nie wiem, jakie wymaganie musieli mieć, że im się nie podobało;-)

Xaz

Rozwiązanie jest proste - musiałaś wypaść blado na tle innych lektorów/lektorek. Firma jak najbardziej jest poważna. Odezwali się tydzień później i już mieli grupy które byli w stanie mi przydzielić. Nie oddzwonili do Ciebie gdyż widocznie nie zabłysnęłaś za bardzo na rozmowie kwalifikacyjnej. A chciałbym jeszcze tylko rozwiać te bzdury na temat najniższej krajowej - realne stawki jakie proponują za pracę u nich są naprawde bardzo bardzo wysokie. Rewelacyjnie mi się tam pracuje. Pozdrawiam Kamil

Zostaw merytoryczną opinię o Ambit Szkoła Językowa - Gdynia

• Jak się pracuje w Ambit Szkoła Językowa?

Zobacz opinie na temat firmy Ambit Szkoła Językowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambit Szkoła Językowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 44 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ambit Szkoła Językowa?

Kandydaci do pracy w Ambit Szkoła Językowa napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ambit Szkoła Językowa