Jawi Sp. z o.o.

Koziegłowy

Opinie o Jawi Sp. z o.o.

Rychło Misiak

Kompletny brak porozumienia na kino szef pracownik. Wina po stronie właściciela. Wulgarne słownictwo właściciela do pracownika. Wykorzystywanie do innych prac niż na umowie. Fatalne warunki socjalne.

Jurasogoras48@wp.pl

W kazdej pracy trzeba pracowac, ludzi przychodzących do pracy jest od groma , trochę porobia i porzucają prace się okazuje że chcieli by zarabiac nic nierobic w kazdej firmie trzeba robic by dostac za pracę wynagrodzenie prawda -polecam tym co chcę pracowac a nie nic nie robić.

SLONZOK
@Jurasogoras48@wp.pl 25.10.2016, 18:21

Od pracodawcy oczekuje procz wyplaty-szacunku!-rozumiesz to?Chyba ze dla pieniedzy jestes gotow schowac swoj honor i pozwalac sie szmacic.

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Jawi Sp. z o.o.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw opinię o Jawi Sp. z o.o. - Koziegłowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jawi Sp. z o.o.