Jawi Sp. z o.o.
2 3 5 5 1
Administrator Nowy wpis

Opinie dotyczące pracy w Jawi Sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Rychło Misiak Nowy wpis

Kompletny brak porozumienia na kino szef pracownik. Wina po stronie właściciela. Wulgarne słownictwo właściciela do pracownika. Wykorzystywanie do innych prac niż na umowie. Fatalne warunki socjalne.

Tak1Nie

Jurasogoras48@wp.pl Nowy wpis

W kazdej pracy trzeba pracowac, ludzi przychodzących do pracy jest od groma , trochę porobia i porzucają prace się okazuje że chcieli by zarabiac nic nierobic w kazdej firmie trzeba robic by dostac za pracę wynagrodzenie prawda -polecam tym co chcę pracowac a nie nic nie robić.

SLONZOK Nowy wpis
@Jurasogoras48@wp.pl

Od pracodawcy oczekuje procz wyplaty-szacunku!-rozumiesz to?Chyba ze dla pieniedzy jestes gotow schowac swoj honor i pozwalac sie szmacic.

Tak1Nie

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Jawi Sp. z o.o.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Jawi Sp. z o.o. - Koziegłowy

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie