Opinie o Jawi Sp. z o.o. w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jawi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jawi Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jawi Sp. z o.o. w Koziegłowy

ZAGUBIONY Nowy wpis

Mało ludzi w ekipie a wymagania jak w 5 gwiazdkowym hotelu, nie miła atmosfera... Tyle w temacie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Jawi Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jak szefostwo w Jawi Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Kropka Nowy wpis

Hm szefostwo detektor i prezes firmy to są zwykli (usunięte przez administratora) za przeproszeniem traktowanie ludzi oni nie wiedzą co to jest potrafią tylko wyzywać obrażać i nic więcej niech sobie sami pracują jak nie umieją docenić pracownika

Ktoś

Jaka placa taka praca za grosze to niech się nie spodziewają cudow, ciągle narzekanie że ekipa kiepska a wszyscy pracuja, nie polecam tej firmy na dłuższą współpracę

Robert
@Ktoś

Masz racje. Jak kasa jest mała to i motywacja do roboty spada. Ile teraz dają na rękę? ze 3 tysi się zarobi?

Ja123
@Robert

Kasę dają 2.5tys około na konto a resztę w kopercie

Brałeś udział w rekrutacji do Jawi Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy SPRZEDAWCA
Koziegłowy
Netto Sp. z o.o.
logo firmy OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI RDZENI
Koziegłowy
Job4You PL Sp. z o.o.

Nie polecam pracy w tej firmie na termach w Tarnowie Podgórnym. Kierowniczka z brygadzistką z Ukrainy z pierwszej zmiany traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Kierowniczka P Ela myśli że jak prezes firmy jest jej byłym kolegą z klasy to może robić wszystko.

ona i on

wynagrodzenie najnizsze praca w soboty i niedziele... upal. Warunki dla pracujacych kiepskie- socjal etc. Nie wspomne o relacjach miedzy pracownikami ... slownictwo i gnebienie. Tzw brygadzista nie widzi tego lub udaje ze nie widzi.... Ludzie odchodza bo byc ponizanym nikt nie chce. Nie polecam nikomu- chyba, ze na chwile, a faktem jest, ze przy jakiejkolwiek kontroli ... beda....

Wiktoria
@ona i on

Skoro w sumie pewności nie ma czy to widzi czy też nie, to może warto mu to zgłosić? A jak nie to na pewno jest ktoś wyżej, kto może skutecznie zareagować?

Basia
@ona i on

A o jakie miasto chodzi i o jaka zajezdnie

Jurasogoras48@wp.pl

W kazdej pracy trzeba pracowac, ludzi przychodzących do pracy jest od groma , trochę porobia i porzucają prace się okazuje że chcieli by zarabiac nic nierobic w kazdej firmie trzeba robic by dostac za pracę wynagrodzenie prawda -polecam tym co chcę pracowac a nie nic nie robić.

SLONZOK
@Jurasogoras48@wp.pl

Od pracodawcy oczekuje procz wyplaty-szacunku!-rozumiesz to?Chyba ze dla pieniedzy jestes gotow schowac swoj honor i pozwalac sie szmacic.

@Jurasogoras48@wp.pl

No niemożliwe. ???? pracownik musi pracowac, tak samo jak pracodawca musi zapewnić właściwe warunki pracy. Szafkę w szatni ,odzież ochronną, jadalnie, rękawiczki odpowiednie, właściwy sprzęt do pracy no i przede wszystkim uczciwego i "trzeźwego" brygadzistę. A w Jawi ww nie ma. Jednym słowem zarobi tam podczas kontroli i IP, i US, i Sanepid.

Ktoś
@Jurasogoras48@wp.pl

Tak ale pracować za godne pieniądze a nie za grosze

Lidia

Ktoś tutaj pisał że dużo ludzi odchodzi, niby przez to że tacy leniwi… Ja tam w to nie wierzę, w Polsce ludzie są bardzo pracowici. To może ktoś powie na czym ta praca polega, że tak wszyscy uciekają prawie ponoć?

Rychło Misiak

Kompletny brak porozumienia na kino szef pracownik. Wina po stronie właściciela. Wulgarne słownictwo właściciela do pracownika. Wykorzystywanie do innych prac niż na umowie. Fatalne warunki socjalne.

admin

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Jawi Sp. z o.o.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jawi Sp. z o.o. - Koziegłowy

• Jak się pracuje w Jawi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jawi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jawi Sp. z o.o.?

Jawi Sp. z o.o.