H2H Group

Polska

Opinie o H2H Group

hytr

no standardoow przeciez jako taki rpzedstawiecil handlowy to mozesz na rpawde całkiem sporo zarobic wiaodmo ze to w glownej mierze jest zasluga premii

nick

Nie polecam nikomu. Nie płacą na czas o ile w ogóle łaskawie zapłacą. Strata czasu i nerwów. Problemy z umowami, same kruczki prawne a do tego praca pod telefonem przez 24h za marne wręcz pieniądze. Opóźnienia na całej linii i niezadowolenie klientów każdego formatu. Kontrakt z biurem i szefową możliwy kiedy coś chcą.

Zostaw opinię o H2H Group - Polska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H2H Group