Fackelmann Polska Sp. z o.o.

Tomice

Opinie o Fackelmann Polska Sp. z o.o.

tedeo

nie widziałem ofert pracy z tej firmy @romek, jesteś pewien, że Fackelmann prowadzi jakieś rekrutacje??

romek

pracownik fizyczny - magazyn. Jakie zarobki?

romek

Hej czy w tej firmie praca jest na zmiany? Jak z urlopami?

kolo

super praca 5 klockow na rekę na dziendobry do tego cistko do śniadania i kawa gratis ,,polecam

ja

zabawne, @koda przegladalem z ciekawosci trzy rozne firmy i w kazdej pracowalas :) czy zajmujesz sie generowaniem ruchu na portalu :) ??

poli

Witam Ja nie wspominam najlepiej tej współpracy ze względu na przełożoną, niezgodność charakterów:)ale jest to dobra praca, stabilna, z dobrymi dodatkami

jest fajna oferta pracy w fackelmanie,czy warto złożyć cv, poprosze o więcej opinii o firmie, czy sytuacja jest stabilna, czy po okresie próbnym raczej są umowy przedłużane? jak wygląda kwestia finansowa

Zostaw opinię o Fackelmann Polska Sp. z o.o. - Tomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fackelmann Polska Sp. z o.o.