PH SPOKO

Wałbrzych

Opinie o PH SPOKO

Pati

Firma istnieje na rynku ponad 25 lat więc 3 negatywne opinie świadczą że nie jest tak źle w niej. A zwłaszcza że prawie każdy pracownik ma ponad 5 letni stażu .. Między innymi Ja. Pozdrawiam przedstawiciel 6 lat Ps. Jak się pracuje To się zarabia. Bo za leżenie to tylko w totolotka.

maka

Wlasnie wczesniejsze opinie nie były zbyt przychylne i sprzyjacae opinii pracodawcy, wlasciwie to dobrze, ze ludzi ebez ogrodek piszą prawdę, tak to firma wyglada na stabilną zamują sie sprzdaza materiałow biurowych,chemicznych,papierowych.

Sytuacja w W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na rynku pracy jest kiepska, więc właściciele wykorzystują ten fakt i mają ludzi do pracy za marne grosze.Zgadzam się, że ludzie nie są doceniani, nie mówiąc o szacunku. Nie polecam tej firmy, ale cóż...

To co się dzieje w tej firmie, to jakieś nie porozumienie. Nie mogą znaleźć pracowników bo terror tam wprowadzają niesamowity, zero szacunku do ludzi Zazdość, zawiść, nawet wobec swoich klientów są nie w porządku. Jak miałam iść na rozmowę to tuż przed nią grono moich znajomych mających styczność z tą firmą zadzwoniło do mnie żeby ratować mi życie, bo tam by mnie dosłownie zgnoili. Więc powodzenia im życzę przy szukaniu przedstawiciela, bo nikt nie będzie chciał pracować tam w takiej atmosferze i za takie pięniądze.!!!

ja

Też pracowałem....co tu dużo mówić rotacja w firmie mówi sama za siebie...jeżeli chcesz być PH i zarabiać 1200zł na rękę to praca dla ciebie...prowizja to kpina z tego co wiem to największa oscylowała w granicach 160zł hahaha .....wizytówki wypisywane odręcznie...kierowniczka działu sprzedaży ma wymagania jak w wielkiej korporacji i nie potrafi sobie zbudować dobrych relacji z pracownikami,ale za takie warunki nikt nie obdarzy nikogo szczerymi dobrymi relacjami... Nie polecam tego pracodawcy!!!

?

to firma w której pracuje się za darmo

Zostaw opinię o PH SPOKO - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PH SPOKO