Biuro Rachunkowe MM
counter
1 9 19 5 1
Kasia Nowy wpis

Czy biuro rachunkowe ma obecnie nowe przyjęcia?

Pracująca Nowy wpis

Chora atmosfera, ciągłe nadgodziny, własne działalności i zatrudniani po znajomości osoby, które wcześniej nawet nie miały nic wspólnego z księgowaniem. Co jakiś czas tylko afery z powodu niekompetencji i próby naprawy aby nikt o tym się nie dowiedział. Awanse tylko dla osób lubianych bądź cwanych, Chodź wydaję mi się że znalazła by się jedna osoba, która doszła przez łóżko.

TakNie1
Henryk Nowy wpis

Może ktoś podpowie czy firma mimo pandemii będzie zatrudniała nowych pracowników?

Ola Nowy wpis

Witam, w tej firmie jest za duże zamieszanie. Przede wszystkim trzeba wpowadzić tam jednolite zasady. które są zgodne z polityką rachunkowości. Załatwianie pracy po znajomości, następny minus. Brakuję kompetentności. Doświadczenie w tej firmie nic nie warte. Negatywne opinie niestety prawdziwe. Cwani ludzie, wykorzystują młode osoby, wabiąc "zdobyciem doswiadczenia" w tej firmie liczy się pieniądz nie człowiek! Nie da się ominąć kwesti kosztów, która firma chce zyskać dzięki zatrudnianiu w formie własnej działalności. Dzięki temu, że członkowie rodziny maja dodatkowo własne firmy mogą wspópracować z każdą z zatrudnionych osób.a te mogą korzystać z ulgi na start nie świadcząc usługi na rzecz poprzedniego pracodawcy.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Filip

Nie przesadzajcie z narzekaniem bo firma jest ok tylko wymagają dobrej pracy.

TakNie1
Wiolcia

Stanowczo nie polecam. Kiepska organizacja, mnóstwo pracy i błędne informację. Bardzo niekompetentne biuro. Nie uczą poprawnie pracowników. Informacji jak najmniej byś nie zronił konkurencji. Praca na umowie zlecenie przez 3 miesiace pózniej własna działaność. Nie dbają o pracowników. Dużo nerwów i stresu. Odradzam.

Tak1Nie
Hanna

Przecież nikt nie robi tajemnicy z faktu, że brakuje fachowców. Firmy musi wywiązać się wobec klientów ,więc czasami pracujemy dłużej ,ale jest spoko!!

Masakra

Pracowałam w tym miejscu dość długi czas. To prawda, ze umowa 1/4 etatu i bez możliwości zmiany. Do tego praca na cały etat, dwa tygodnie w miesiącu obowiązkowe nadgodziny, czyli 12h dziennie. Przerwy ściśle ustalone, bez możliwości zmiany i negocjacji. Wypłata też niezbyt zadowalająca, płacona gotówką. Oczywiście jak nadchodził dzień wypłaty to wszyscy z szefostwa mieli złe humory. Ciągłe wahania nastroju i stwarzanie stresującej atmosfery. Nabawiłam się nerwicy. Najpierw dostałam awans na 2-3 miesiące i uczyłam nowych pracowników. Gdy nauczyłam nowych pracowników księgowania, automatycznie ze stanowiska kierowniczego zeszłam na stanowisko zwykłego pracownika, a awans dostała jedna z nowych pracownicy. Do tego po kilku miesiącach zostałam zwolniona. Gdy zapytałam o przyczynę odesłano mnie do drugiego z właścicieli biura. Problem polegał na tym, że ta osoba specjalnie nie pojawiała się w tym okresie w biurze...więc nie wiem dlaczego dostałam wypowiedzenie. Nie polecam nikomu pracy w tym biurze. Zero szacunku do pracowników. A! I jak się jest chorym to nie można iść na zwolnienie lekarskie, bo inaczej dostaje się wypowiedzenie :)

Tak5Nie
mm

Wszystkie negatywne wpisy są jak najbardziej prawdziwe i rzetelne. Chora atmosfera, umowa na 1/4 etatu, wyzysk za śmieszne pieniądze, nie wolno odebrać prywatnego telefonu i szereg innych ograniczeń i zakazów. Uciekać jak najdalej.

Tak8Nie
Dorota
@mm

Co wpływa na atmosferę w Biuro Rachunkowe MM? Czy możesz coś na ten temat powiedzieć? Na pewno ta kwestia interesuje pozostałych forumowiczów. Rozumiem, że nie byłeś usatysfakcjonowany wynagrodzeniem w tej firmie. Jakiej było ono wielkości? Czy mogłeś dodatkowo liczyć na jakiś system premiowy?

Dorota

@???, czy do swojego wpisu mógłbyś dodać kilka słów na temat możliwości rozwoju zawodowego? Jeżeli są one przez Biuro Rachunkowe MM zapewniane, to skutkują późniejszym awansem? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat. Ten aspekt współpracy z tą firmą zainteresuje innych użytkowników, rozważających aplikowanie do niej.

Tak4Nie

???

Nie da się wszystkim dogodzić... Mam odmienne zdanie . Pracują ludzie w tym biurze po kilka lat , więc chyba nie jest tak źle jak piszą Państwo poniżej ? Na początek zarobki nie są jakieś bardzo wysokie choćby dlatego , że uczą wszystkiego od podstaw ( a Ci co przychodzą do pracy nie mając wiedzy chcieliby od razu krocie zarabiać ) ale z czasem pensja jest zadowalająca. Współpraca jest na podstawie działalności gospodarczej co też uważam za w porządku rozwiązanie.

TakNie6
były_pracownik

Od kilku lat ciągła rotacja... nie ma miesiąca , w którym nie widnieje ogłoszenie z ofertą pracy... To prawda, że dają tylko umowy na 1/4 etatu a w rzeczywistości pracuję się jak na cały etat i oferują śmieszne pieniądze. Właściciele kompletnie nie stosują się do przepisów kodeksu pracy... działają według "własnego". Nie polecam.... omijać z daleka to miejsce !!!

Tak5Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Biuro Rachunkowe MM? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Była

Rzeczywiście proponują umowy 1/4 etatu. Rotacja spora a pieniądze śmiesznie niskie. Istny bałagan i brak organizacji. Nimi powinien sie PIP zająć. Nie polecam!!!! Omijać ich z daleka!!!!

Tak1Nie

Anonim

Posiadałam już różne opinie odnośnie tego miejsca (Biuro w Gołkowie). Jednak chciałam przekonać się osobiście i zaproszona na rozmowę - udałam się na nią. Miejsce na pierwszy rzut oka wyglądało na zadbane. Pierwsze wrażenie "przełożonych" też ok... do momentu kiedy padło pytanie "Czy ma Pani dzieci, bo wie Pani.. teraz te dzieci to tak chorują". Dowiedziałam się oczywiście, że nie jest to problem ale..... ( i tu powstała opowieść o matce, która musiała wziąć wolne bo nie miała z kim chorego dziecka zostawić - a na rozmowie zapewniała, że jakby co to ma osoby, które mogą się dzieckiem zająć)! To przykre. Dodatkowo opcja zatrudnienia na 1/4 etatu jest nadal aktualna i nie jest do przeskoczenia. Czyli sprawdza się to co czytałam tu niżej. Praca 8h Pon-Pt jednak zatrudnienie jest jedynie na 1/4! Podziękowałam.

Tak19Nie

XXX

Dokladnie. Zero szacunku dla czlowieka. Umowy podpisywane na 1/4 etatu podczas gdy pracuje sie normalnie 8h. Wszystko po to zeby obnizyc koszty..nie placic podatkow i skladek do zus. Przerwy tylko w wyznaczonym czasie i tylko wtedy mozna cos zjesc lub zrobic sobie herbate. Oczywiscie przerw jest mniej niz przewiduje to kodeks pracy. Wlasciciele niekompetetni. Atmosfera tragiczna. Bardzo duza rotacja pracownikow. Czesc sama ucieka,a czesc jest zwalniana bo nie spodobala sie wlascicielom. Szkoda zdrowia i nerwow na prace tam. Nie znam osoby ktora bylaby zadowolona z tej pracy. Dodatkowo nawet jak sie sprawdzisz w pracy to nie masz gwarancji ze cie nie zwolnia bo komus sie nie spodobasz.

Tak24Nie

Asd

Popieram, omijać szerokim łukiem.

Tak8Nie

Qwer

Pracuje tam cala rodzinna śmietanka.. Daja lewe umowy na 1/4 etatu. Chora atmosfera , wyzysk za śmieszne pieniądze a co tego banda złodziei.. oszukują i okradają pracowników !!! Odradzam, szkoda czasu a przede wszystkim zdrowia i nerwów !!!!

Tak28Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe MM - Piaseczno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Biuro Rachunkowe MM