Lajon Sp.j. Tadeusz Zając

Gliwice

Opinie o Lajon Sp.j. Tadeusz Zając

jarmioduszewski@gmail.com

Firma jak firma tylko właścicielom odia myśląc że kierowca to tylko koń roboczy Jak stoisz na kopalni to nic nie robisz więc za co mają ci płacić a ty całą noc nie spałeś Co do zarobków to masz 26 groszy za kilometr i tylko tyle za postój nic czy na kopalni czy gdzie indziej Wypłata jest uznaniowa a spróbuj cokolwiek zarysować lub uszkodzić to zobaczysz ile to kosztuje i jak długo czeka się na kasę

sławek

Lajon jest do niczego

uciekinier

Zgadzam sie ,ta firma zaniza wszedzie stawki,bo oszczedza na kierowcach nie wyplacajac im tego,co prawnie im sie nalezy.Caly tydzien spedzicie w kabinie pracujac po 17 h dziennie.Jednak za zadne nadgodziny kasy nie dostaniecie,nie dostaniecie kasy za spanie w aucie,nie dostaniecie kasy za stanie pod kopalnia po 28 h lub dluzej.Zeby jako tako zarobic trzeba zrobic 10 tys km w ciagu miesiaca.Wystarczy raz w tygodniu miec kurs na kopalnie JSW i jestescie w d...

h2o

Proszę napisać prawdę, czy warto się zatrudniać w tej firmie?

opinie
@h2o 14.07.2015 13:03
Proszę napisać prawdę, czy warto się zatrudniać w tej firmie?

Nie

zawodowiec

Sprawe wniosłem do Sądu PRacy i zawiadomiłem PIP, niewypłacili pieniędzy za miesiąc jezdżenia, mało tego pracowałem na umowe zlecenie.Dziwie się jednak że kierowcy w tej firmie dają sie tak dymać,wydaje mi się że prawo jazdy uzyskali za paczke pupularnych a ich wiedza w zakresie praw pracowniczych = zeru. Tak jak ktos już tu wyżej napisał opinie sprawdzie sobie na forum e-transportu tobędziecie wiedzieli więcej..... pozdrawiam wszystkich mądrych i młodych kierowców

były na szczęście kierowca lajona

ta firemka to koszmar.naprawde odradzam.dajcie sobie spokój za złodziejami zającami i ich bandycką firmą lajon.

OSZUKANY

to chyba piszesz bzdury.Nie płaci to oszusci !!!!!!!PRZESTRZEGAM I PROPONUJE SPRAWDZIC W PROKURATURZE ICH "SIELANKĘ"!LISTA DŁUGA I POCZYTAJCIE FORUM O FIRMIE

Zmotoryzowany

Pracuję już jakiś czas i powiem tak : sielanka to to nie jest ale jak na razie jest oki. Zarabiam, jeżdzę a teraz nowy ciągnik dostanę. Spedycja jest oki..........tylko koledzy jacyś mocno wybredni szukają problemów na siłę.

Zostaw opinię o Lajon Sp.j. Tadeusz Zając - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lajon Sp.j. Tadeusz Zając