MSC Polska Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o MSC Polska Sp. z o.o.

hy

haha

razik

ja jednak bym spróbował i nie sugerował się jedynie opiniami negatywnymi, bo firma ma również wiele zwolenników. warunki startowe zależą od stanowiska, na które startujesz, ale ważne jest wykształcenie zawodowe

ktos

zdecydowanie nie polecam,(usunięte przez administratora)

bylypracownik

z całą świadomością odradzam.(usunięte przez administratora)

Zgadzam się z opinią, o wypłatę trzeba się dopominać, pieniędzy nie ma na czas, zwalniają i wciąż przyjmują nowych pracowników, mało rzetelna firma, nie polecam takiego pracodawcy.

....

NIE POLECAM PRACY W MSC POLSKA.MAŁO TEGO ,ŻE ATOMSFERA CIĘŻKA.TO JESZCZE JAK SIĘ ZWOLNISZ TO PROSISZ SIĘ O SWOJE PIENIĄDZE.BO WYPŁAT NIE MA NIGDY NA CZAS.

Zostaw opinię o MSC Polska Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MSC Polska Sp. z o.o.