Rumler Polska Firma Handlowa

Gdynia

Rumler Polska Firma Handlowa

Opinie o Rumler Polska Firma Handlowa

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie Rumler Polska Firma Handlowa? Czy firma zapewnia benefity?

Tymon

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację? Jaka atmosfera w pracy, może coś jeszcze się dowiem?

Pan Master

Rzeczowa rozmowa we Wro dobrze poprowadzona. Musiało się coś zmienić. Czekam na tel. Dobre warunki.

dyzio

Minimalna krajowa + malutki procent od zebranej kasy. miesięcznie premia realna 400-500 zł maks. JW. Nie polecam.Konkurencja dużo sensowniejsza!

miras
@dyzio 09.04.2017 19:42

Witam a co do konkurencji, gdzie warto uderzać?

A6

Byłem na takiej rozmowie , rozmoaw ok tylko bez konkretów i chyba pioritet to czy ktoś pojedzie do Gdyni, z dwóch dni rozmmów chyba nie wybrali nikogo bo za tydzien pojawiłą sie nowa oferta i szukają dalej, podobno na tym regionie ktos pracował juz od 8 lat wiec ja sie pytam czy poważna firma moze sobie pozwolic na przestuj na rynku 2-3 miesiące? chyba konkurencjia też działa i ich zastepuje

janplu

Jestem zaproszony na 10-ty tydzień roku.Tak jakby nie mogli podać dokładnej daty.Raczej dam sobie spokój bo mam wyjazd na 165km od domu więc jak będzie kicha to bym się wkurzył.Dobrze że przeczytałem kilka opinii bo już miałem odpisywać na tak!Poza tym dzwoniłem na podany w mailu nr tel. i od razu jakiś cwaniak zaczął mnie traktować z góry!!Dzięki za podpowiedz!!!

Zielony

Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę, na stanowisko przedstawiciela handlowego, jakieś informacje? dają auto czy najlepiej żebym kupił sam sobie nowe i płacił za paliwo???

Mati
@Zielony 19.01.2017 14:45

Na jaki region? Bo rowniez dostalem zaproszenie

Porażka

Minimalna krajowa + malutki procent od zebranej kasy.miesiecdznie premia 400-500 zł. Do tego firma oszukuje podatkowo, premia wypłacana pod stołem od wielu lat. do tzw ręki. Masakra

tedi

rozmowy trawaja 3 msc szopka jakiej nie widziałem jedna rozmowa do 50 km a druga w gdyni wycieczka na pół polski i pytaja czy fajnie sie jechało i czy gdynia sie podoba kolejny kabaret na rozmowie i znów czekanie i propozycja najnizszej krajowej.... a na pierwszej rozmowie to góra pieniedzy miala byc... Ja odpadam z takiej szopki jesli ktos był na rozmowie to bardzo prosze o opinie ciekaw jestem czy ktos tez przejechał sie na takie jasełka

szybki bokser
@tedi 28.06.2015 21:02

trza im było wpierdol spuścić i po temacie!

Zostaw opinię o Rumler Polska Firma Handlowa - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rumler Polska Firma Handlowa