Sixt Rent a Car

Poznań

Opinie o Sixt Rent a Car

ewa

Jako Asystent Prawny w Dziale Windykacji też jest dobra posada bo przynajmniej siedzisz w biurze i wykonujesz papierkowa robote i nie musisz byc windykatorem terenowym i nie chodzic po ludziach od domu do domu, napisali ze jest umowa o pracę wiec troche mozna zarobic

spandi

Gdyby nie mała kasa to bym tam został do dziś. Super atmosfera którą tworzą ludzie.Ale z czegoś trzeba żyć.

kris

Fajna laska jest tam kierowniczką.Byłem na rozmowie, niesamowite wrażenie na mnie wywarła.Umówiłbym się ale strasznie niedostępna.Szkoda że mnie nie zatrudniła.

Zostaw opinię o Sixt Rent a Car - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sixt Rent a Car