Hurt-Papier Sp.j.

Rzeszów

Opinie o Hurt-Papier Sp.j.

XXX

PO 2 latach pracy w tej firmie stwierdzę tylko jedno, jeśli nie szkoda ci zdrowia ( kręgosłupa i głowy ) to idź śmiało, będziesz dymał po piętrach papier ksero i cały czas w biegu bo musisz się sprężać. Jak coś Ci się stanie i powiesz ze potrzebujesz wolnego usłyszysz " ok idź najwyżej będziemy szukali kogoś na twoje miejsce " ogólnie atmosfera narzucona z górnych szczebli, zero uśmiechu wszyscy w stresie. Plusem jest to ze kasa na czas, umowa o prace.

chętny
@XXX 26.10.2016, 07:46

Mam pytanie czy pracujesz teraz w tej firmie czy już nie bo chciałbym zatrudnić się w tej firmie tylko nie wiem czy warto? prosiłbym o szczerą i w miarę wyczerpującą odpowiedź jak wygląda tam praca?

flak
użytkownik zarejestrowany

pewnie, że tak.. ja firmy osobiście nie znam, ale sądzę, że to wszystko kwestia dogadania się :)

nick

Praca w tej firmie to porażka. Najniższa krajowa, fałsz, obłuda i tylko obiecanki cacanki a Cebula się cieszy. Jeśli ktoś uważa, że są tam świetne warunki to polecam zgłoszenie się do najbliższej poradni zdrowia psychicznego. Nie polecam.

Zostaw opinię o Hurt-Papier Sp.j. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurt-Papier Sp.j.