Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Konstancin-Jeziorna 1

Konstancin-Jeziorna

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Konstancin-Jeziorna 1

tomcio

faktycznie jesli chodzi o poczte to wiele osób ma roszczeniowe nastawienie, ale jednak trzeba przyznac, ze pracownicy czyli urzędnichy sa u nich wyjatkowo skrupulatni. Jak jest porządek to i firma dobrze funkcjonuje wieć wydaje mi się, ze to jest własnie u ncih najważniejsze. A nie widze, zeby szukali teraz do pracy.

Masz nowe wiadomości na temat pracy lub zatrudnienia w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Konstancin-Jeziorna 1? Napisz nam co uważasz, jaka jest Twoja opinia.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Konstancin-Jeziorna 1 - Konstancin-Jeziorna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Konstancin-Jeziorna 1