Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bydgoszcz 39 w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bydgoszcz 39. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bydgoszcz 39 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bydgoszcz 39 w Bydgoszcz

kandydatka Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna i zadania testowe na stanowisko związane z obsługą abonamentu RTV - czy ktoś był, wie jak to wygląda? Zadania (które mają być przesłane na maila) podobno mają dotyczyć trudnych sytuacji z klientem i sprawdzać umiejętność reagowania w takich przypadkach. Sama rozmowa trwa około godziny; dość długo, zastanawiam się, co tam będzie. Może wypowie się jakiś pracownik Poczty albo kandydat do pracy, który przechodził już rekrutację?

Helena Nowy wpis
@kandydatka

hej, nic nie wiem, bo nie byłam na rozmowie ale ciekawią mnie te zadania na mailu. Ile ma się na nie czasu na wykonanie? zaraz po tym jest rozmowa czy to w ogóle na inny dzień przełożone ma być?

kandydatka Nowy wpis
@Helena

Na to zadanie online będę miała pół godziny. Rozmowa jest innego dnia (później).

Izabela Nowy wpis

Rozumiem z postu poniżej, że często zdarzają się pomyłki w tym miejscu. Zatem orientuję się ktoś, czy zatrudniając się u nich przechodzi się jakieś wewnętrze szkolenia? Był ktoś w ostatnim czasie na rozmowie kwalifikacyjnej i podpowie jakie wymagania trzeba spełnić, żeby zostać u nich zatrudnionym?

Mateusz

Cały czas notorycznie się mylą, albo robią to celowo. Mówisz wyraźnie po polsku ekonomicznie, powtarzasz to jak mantre, to i tak policzą Ci za priorytet. Listy w rozmiarze M chcą liczyć jako rozmiar L prawie 8 zł drożej, brak słów, paczki w gabarycie A, liczą jako gabaryt B... Szereg bezczelnych oszustww ... czy ta sytuacja się zmieni? czy tak już będzie zawsze? Czy to są wytyczne z góry żeby każdego kantować? Na kase do marketu wysłać to by zobaczyli jak życie wygląda jak trzeba zapamiętać dziesiątki tysięcy rzeczy a tu tumany dwóch wymiarów nie potrafią(usunięte przez administratora)

Mariusz

W jakich godzinach pracujecie w poczcie polskiej?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bydgoszcz 39 spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bydgoszcz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
nina

nie jest problemem że to praca biurowa @rerere, problemem są zarobki

abc

umowę o prace tak ,ale za najniższa krajową czyli około 1300 netto , od tego trzeba odjąć koszty dojazdu i ubezpieczenie , więc realnie jakieś 1100 zł dla kogo to jest dobre rozwiązanie ?

admin

Wyraź swoją opinię o firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bydgoszcz 39. Twój komentarz decyduje o karierze innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bydgoszcz 39 - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bydgoszcz 39?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bydgoszcz 39 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bydgoszcz 39