Opinie o Bestseller Group Moda/Styl w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bestseller Group Moda/Styl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bestseller Group Moda/Styl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bestseller Group Moda/Styl w Pabianice

Michał Nowy wpis

Czy ktoś jeszcze uważa ze to (usunięte przez administratora) czy to jednorazowy przypadek ?

Lodo Nowy wpis

wykonywałem usługi odzyskania danych dla tej firmy, i stwierdzam z pełną odpowiedzialnością że to oszuści, nigdy nie zapłacili a obiecywac to potrafią złote góry, smiechu warte i zenujące zachowanie jakiegoś przedstawiciela/pracownika i wytapetowanej paniusi , sprawe sadowa wygrałem i co z tego jak sie okazuje ze firma na którą biorą faktury to jakaś jednoosobowa działalność tonąca w długach, i nie ma nic wspólnego z gazetą. Zwykli (usunięte przez administratora) kombinatorzy. Ale karma wraca .

minx Nowy wpis

ania, jeżeli firma nie może się doprosić na pieniądze od swoich dłużników to nie licz że i pracownikom będize na bieżąco wypłacać. Niestety reakcja łańcuchowa :(

eee Nowy wpis

historia lubi się powtarzać, tzn powtarza się notorycznie!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Bestseller Group Moda/Styl? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Technik Stacjonarnej Obsługi Obiektu
Pabianice
INWEMER System sp. z o.o.
Cet

Podpisuję się pod opinią. Brak kontaktu i brak pieniędzy.

xxx

zgadzam się z opiniami powyżej p. (usunięte przez administratora) przekłada wypłatę z dnia na dzień po czym się jej nie otrzymuje. nie polecam chyba, że ktoś lubi pracować za darmo.

jowod

[usunięte przez moderatora] Lepiej tam nie pracować [usunięte przez moderatora]

abcd

[usunięte przez moderatora] lepiej się nie zgłaszać do pracy w gazecie, która woli organizować imprezy dla celebrytów niż wypłacać pracownikom pensje.

jjjk

Witam. Gazeta ma długi, wizytuje komornik, zalega z wypłatą pensji pracownikom do kilku miesięcy wstecz. A jeśli zdarzy się cud, że płaci, to albo w małych ratach, albo zamiast wypłaty jest ekwiwalent w postaci butów. I choć sama praca jest w porządku, to jednak pracuje się za darmo (bo nigdy nie wiadomo czy pieniądze będą).

Zostaw merytoryczną opinię o Bestseller Group Moda/Styl - Pabianice

Bestseller Group Moda/Styl