Bestseller Group - Moda/Styl

Pabianice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 17 ocen.

Bestseller Group - Moda/Styl
2 17 6 1

Opinie o Bestseller Group - Moda/Styl

Ewa

@sarna Piszesz w bardzo mocnych słowach o ich działaniach na rynku pracy, jednak nie zastosowałaś żadnej konkretnej argumentacji. Pamiętaj, że Administrator ma prawo zgodnie z regulaminem usunąć wypowiedź, jeśli zawiera treści obraźliwe i oszczerstwa.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Bestseller Group - Moda/Styl? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Lodo

wykonywałem usługi odzyskania danych dla tej firmy, i stwierdzam z pełną odpowiedzialnością że to oszuści, nigdy nie zapłacili a obiecywac to potrafią złote góry, smiechu warte i zenujące zachowanie jakiegoś przedstawiciela/pracownika i wytapetowanej paniusi , sprawe sadowa wygrałem i co z tego jak sie okazuje ze firma na którą biorą faktury to jakaś jednoosobowa działalność tonąca w długach, i nie ma nic wspólnego z gazetą. Zwykli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kombinatorzy. Ale karma wraca .

minx

ania, jeżeli firma nie może się doprosić na pieniądze od swoich dłużników to nie licz że i pracownikom będize na bieżąco wypłacać. Niestety reakcja łańcuchowa :(

anonim

(usunięte przez administratora)

eee

historia lubi się powtarzać, tzn powtarza się notorycznie!

Cet

Podpisuję się pod opinią. Brak kontaktu i brak pieniędzy.

xxx

zgadzam się z opiniami powyżej p. (usunięte przez administratora) przekłada wypłatę z dnia na dzień po czym się jej nie otrzymuje. nie polecam chyba, że ktoś lubi pracować za darmo.

jowod

[usunięte przez moderatora] Lepiej tam nie pracować [usunięte przez moderatora]

abcd

[usunięte przez moderatora] lepiej się nie zgłaszać do pracy w gazecie, która woli organizować imprezy dla celebrytów niż wypłacać pracownikom pensje.

jjjk

Witam. Gazeta ma długi, wizytuje komornik, zalega z wypłatą pensji pracownikom do kilku miesięcy wstecz. A jeśli zdarzy się cud, że płaci, to albo w małych ratach, albo zamiast wypłaty jest ekwiwalent w postaci butów. I choć sama praca jest w porządku, to jednak pracuje się za darmo (bo nigdy nie wiadomo czy pieniądze będą).

Zostaw opinię o Bestseller Group - Moda/Styl - Pabianice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bestseller Group - Moda/Styl