Tomex 1 Tomasz Sołdaczuk

Sochaczew

Tomex 1 Tomasz Sołdaczuk

Opinie o Tomex 1 Tomasz Sołdaczuk

wysan

Kiedyś przynajmniej do tomexu były jakieś sensowne oferty pracy. Teraz odnoszę wrażenie, że znaleźli taki punkt swojej działalności gdzie mają względną stabilność. Nie wiem jak długo to będzie trwało i czy w najbliższym czasie można spodziewać się nowych ofert. Druga sprawa - jakie średnie wynagrodzenia są w firmie ?

Zostaw opinię o Tomex 1 Tomasz Sołdaczuk - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomex 1 Tomasz Sołdaczuk